reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To jest to zdecydowanie za krótka faza lutealna, powinnaś ją regulować choćby progesteronem. Ja rozumiem, ze rodzina, ale zastanów się nad tym. Prawidłowa długość fazy lutealnej to 10-16 dni. Pomyśl, jeśli do zagnieżdżenia dochodzi w okresie 6-12dpo, a Twoja faza lutealna ma 7 lub mniej dni, to jest możliwe, ze dostaniesz okres zanim dojdzie do zagnieżdżenia.
Dlatego pójdę sprawdzić wszystko to innego lekarza.
zobaczymy co powie. Każdy stres burzy dodatkowo ostatnio konsekwencje po covidove.
zobaczymy.
zwłaszcza, ze mam dość bo to rzutuje na wszystko. Muszę zrobić komplet badań. Za długo to trwa
 
reklama
Cześć, miłego dnia 🌸
Zrobiłam dzisiaj pierwszy test owulacyjny. Wydaje mi się, że jeszcze nie jest pozytywny, ale wy jesteście ekspertki, to mnie poprawicie jeśli źle myślę ;)
 

Załączniki

  • IMG_20210712_065536.jpg
    IMG_20210712_065536.jpg
    507,4 KB · Wyświetleń: 83
Ja bym obserwowała, bo mozesz nie wyłapać piku bo on moze być jeszcze dzisiaj albo ten jest już pozytywny. Działajcie tam! :)
To byłoby dziwne o tyle, że to by znaczyło, że mam owulację parę dni wcześniej niż sugeruje kalendarzyk, a z ostatniej wizyty u ginekologa wyszłam z myślą, że mam ją później i mam za krótką lutealną. 🤷🏼‍♀️ Ale będę się cieszyć jeśli owu będzie do piątku, bo na weekend przyjeżdża mój brat, a ja nie mam drzwi w sypialni 😂
 
Dzień dobry 🌻 Witam się w 17dc , 3cykl stymulowany😉 W sobotę bylam na monitoringu i letrozol działa pięknie 😊😊 pęcherzyk ok 17,5mm o dziwo pierwszy raz z lewego jajnika 🙃 endometrium tez ok 😊 rakze dzis 💉 z Ovitrelle I jutro oraz pojutrze ❤. Nastawienie narazie pozytywne i oby tak zostało 😉 a jak Wam mija dzionek?
 
Hej mam pytanie chciała bym zrobić progesteron po owulacji podejrzewam że w alabie bo tam zazwyczaj robię badania ale nie wiem jak on się nazywa bo jest kilka nazw i chciałam zobaczyć cenę wiecie jak to wygląda w alabie jaka to nazwa i cena?
 
reklama
Dzień dobry 🌻 Witam się w 17dc , 3cykl stymulowany😉 W sobotę bylam na monitoringu i letrozol działa pięknie 😊😊 pęcherzyk ok 17,5mm o dziwo pierwszy raz z lewego jajnika 🙃 endometrium tez ok 😊 rakze dzis 💉 z Ovitrelle I jutro oraz pojutrze ❤. Nastawienie narazie pozytywne i oby tak zostało 😉 a jak Wam mija dzionek?
Ja dziś 13 dc 🙂 jutro druga wizyta z monitoringu. W 9 dniu pęcherzyk był 15 mm tez po lewej stronie, co się zdarza rzadko. Ziółka ojca Klimuszki już od kilku dni 😁. Jak jutro pęcherzyk będzie nie pęknięty, to wjeżdża ovitrelle tez , od razu na wizycie. A mam pytanie co do ovitrelle - trzymacie w lodowce?
 
Do góry