reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej :) stwierdziłam ze bardzo chciałabym dołączyć :) moze Wy mnie zrozumiecie 🤔. Mam nadzieję. Staramy sie o 2 dziecko, tj 5 cs. Bardzo boje sie, ze nigdy sie nie uda. Oczywiście 5 miesięcy to nie długo, wiem, ale ta mysl mnie nie odstępuje na krok :( sama jestem jedynaczką i nie chce twgo dla syna. Dziękuję ze moglam się wygadać i mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie :) a tym cyklu robie wyniki z krwii. Teraz w środę progesteron i czekac na miesiączkę, badz nie 🤔. Jak do twj pory wszystko w normie, estradiol w dolnej granicy, lecz 100% norma, owulacje mam, 2x potwierdzają u ginekolog, on takze twierdzi, ze w macicy warubki idealne. Jedynie to ok 15 kg mi zostało po 1 ciazy, ale walcze 💪 juz 5 mniej. Nie wiem czym moge sie wspomóż, moze jakieś pomysły :)? Zazywam inofer jak w 1 ciazy, magnez z potasem, próbowałam, juz acci no - spa. Dziękuję 🙂
A w jakim wieku masz synka, jeżeli mogę spytać?😊
 
reklama
U mnie córeczka równe 2😊 I też teraz chciałam zacząć:-)
Jal tylko czujesz ze to ten moment to trzeba 🥰 właśnie najgorsze jest to ze nie wiemy co jest nam pisane :( ja mialam cc wiec moglam, po roku z zaczęliśmy luty 2021, tak po cytologii mojej. O synka staraliśmy sie pol roku. A wy o córeczkę? Zazdroszczę tym co w 1 cyklu im sie udaje.
 
Jal tylko czujesz ze to ten moment to trzeba 🥰 właśnie najgorsze jest to ze nie wiemy co jest nam pisane :( ja mialam cc wiec moglam, po roku z zaczęliśmy luty 2021, tak po cytologii mojej. O synka staraliśmy sie pol roku. A wy o córeczkę? Zazdroszczę tym co w 1 cyklu im sie udaje.
 
U nas to była akurat 1 próba, sama byłam w szoku, bo mam macicę dwurożną, i moje nastawienie nie było zbyt optymistyczne.
Potem też cc😉 Ale teraz już kilka cykli i nic, do tego jeszcze nawinął się tydzień temu Covid, pomimo szczepienia :/ Biorę Pregnę i jedynie testy owu…
 
Jak co masz robić? Objawy wczesnej ciąży często są zbieżne do miesiączkowych. Zrób sobie betę z przyrostem jeśli ma Cię to uspokoić.


Masz potwierdzona ta owulacje jakoś?
Ja mam aplikację tylko. Gdy bylam w ciąży z pustym jajem to mi dobrze pokazala owulację bo zbyt duzo prob nie było 😉
 
Witam,
Jestem nowa.
zacznę od początku. Od 3 lat mam torbiele, długie miesiączki - czyli jazdę hormonalna. Oprócz duphastonu nie brałam za dużo hormonów bo jestem po zatorze i nie mogę brać. Miesiączkę powinnam dostać 9.07, ale prawdopodobnie owulacja się spóźniła i była Ok 4-5.07 w piątek dostałam kwrawienia był to jeden raz o barwie jasnoróżowej, od tego czasu cisza. Czy mogę zrobić jutro betę i czy wynik będzie miarodajny ? Jeśli to w piątek była implantacja
 
Ja mam aplikację tylko. Gdy bylam w ciąży z pustym jajem to mi dobrze pokazala owulację bo zbyt duzo prob nie było [emoji6]
Aplikacja to algorytm. A twoje ciało to żywy organizm. Owu się może przesunąć z byle przyczyny lub nawet nie wystąpić i aplikacja tego nie jest w stanie przewidzieć [emoji6]

Witam,
Jestem nowa.
zacznę od początku. Od 3 lat mam torbiele, długie miesiączki - czyli jazdę hormonalna. Oprócz duphastonu nie brałam za dużo hormonów bo jestem po zatorze i nie mogę brać. Miesiączkę powinnam dostać 9.07, ale prawdopodobnie owulacja się spóźniła i była Ok 4-5.07 w piątek dostałam kwrawienia był to jeden raz o barwie jasnoróżowej, od tego czasu cisza. Czy mogę zrobić jutro betę i czy wynik będzie miarodajny ? Jeśli to w piątek była implantacja
Jeśli owu była 5.07 to beta 12.07 nie będzie miarodajna. Mogło nie dojść do zagnieżdżenia, zakładając ze doszło w ogóle do zapłodnienia. A jeśli to była implantacja to może coś już wyjdzie, ale to by oznaczało, ze do zagnieżdżenia doszło 4 dni po owu, mało prawdopodobne.
 
reklama
Aplikacja to algorytm. A twoje ciało to żywy organizm. Owu się może przesunąć z byle przyczyny lub nawet nie wystąpić i aplikacja tego nie jest w stanie przewidzieć [emoji6]


Jeśli owu była 5.07 to beta 12.07 nie będzie miarodajna. Mogło nie dojść do zagnieżdżenia, zakładając ze doszło w ogóle do zapłodnienia.
A to plamienie piątkowe ?
 
Do góry