reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jak liczycie cykl? Ja dwa dni przed tym, aż okres mi się zacznie mam brązowe plamienia. Kiedyś liczyłam je jak @ i od nich biegł już kolejny cykl. Teraz jednak stwierdziłam, że chyba trochę źle i nie liczyłam tych dni z plamieniami.
Ja pytałam o to moja ginke i powiedziała że od pierwszej kropli krwi mam liczyć 😅 bo też miałam plemienia brązowe przed @
 
reklama
A jak liczycie cykl? Ja dwa dni przed tym, aż okres mi się zacznie mam brązowe plamienia. Kiedyś liczyłam je jak @ i od nich biegł już kolejny cykl. Teraz jednak stwierdziłam, że chyba trochę źle i nie liczyłam tych dni z plamieniami.
Ja przy taki samych plamieniach miałam niedomogę lutealną. Brałam luteinę w majowym cyklu od 15 do 25dc i okazało się, że jestem w ciąży 😊
 
Hej dziewczyny ☺️ Wlasnie jestem po wizycie, moje endo ma 11mm, pęcherzyk 23mm, dzis mam 9dc.
Wieczorem zastrzyk z Ovitrelle a w niedziele do szpitala rano na 9, bedzie inseminacja. Udalo sie na NFZ, wiec super tyle dobrego😅
Trzymajcie kciuki 😬
Milego dnia 🌷
Suuuper!!!! Będę trzymać kciuki za sukces!!! ❤❤

Jak udało Wam się inseminacje załatwić na NFZ? 😊
 
A jak liczycie cykl? Ja dwa dni przed tym, aż okres mi się zacznie mam brązowe plamienia. Kiedyś liczyłam je jak @ i od nich biegł już kolejny cykl. Teraz jednak stwierdziłam, że chyba trochę źle i nie liczyłam tych dni z plamieniami.
Bez plamień. Cykl zaczyna się jak zaczynasz krwawić. Także ja plamień nie liczę. :)
 
9dc i taki pęcherzyk? Pięknie ❤️
To moj 3 stumulowany cykl, jak poszlam na pierwsza wizyte w 5dc mialam juz pęcherzyk 12mm, nawet lekarz byl w szoku 😁 oby okazał sie szczęśliwy ✊🏼🙈
Suuuper!!!! Będę trzymać kciuki za sukces!!! ❤❤

Jak udało Wam się inseminacje załatwić na NFZ? 😊
Dzieki kochana❤️😘
w Szczecinie jest jeden szpital w ktorym wykonują inseminacje na NFZ. Ginek choc pracuje w innym szpitalu powiedzial ze jesli jest taka mozliwosc to po co mam isc do jego szpitala i placic jak moge na fundusz. Powiedzial ze nalezy mi sie , wiec super😍 dal skierowanie do szpitala i powiedzial ze oni tak beda na mnie czekac, ze on o wszystkim im powiadomi. ciesze sie ze sie udalo bo bylam przekonana ze bede musiala placic 😬
 
reklama
3D88600F-C1FE-481D-9AB5-18F7C1D54ED5.jpeg

Dziewczyny co sądzicie ? Dwa ostatnie paski z dzisiaj (ten zolty o 10 i poniżej15)
🙈
 
Do góry