reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie zgodzę się. Ja miałam cykle 29 dniowe ale owulacje dopiero koło 18dc wiec w 21dc byłabym dopiero 3dpo i wynik byłby niemiarodajny. Najlepiej badać około 7dpo, wtedy progesteron powinien być w szczycie.
Ja mam cykle 30dniowe a owulacje około 16-17dc
 
reklama
Dziewczyny to już wiadomo skąd ta moja wysypka 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_4516.jpg
    IMG_4516.jpg
    171,7 KB · Wyświetleń: 150
Kurde dziewczyny zrobiłam sobie test owulacyjny teraz jestem 10 dzień po owulacji i zobaczcie.. Co o tym myśleć? Przecież to nie jest możliwe że znowu mam owulacje..
 

Załączniki

  • IMG_20210709_190238.jpg
    IMG_20210709_190238.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 116
Zrobiłam dziś bete 168 :) mam nadzieję,ze nic złego sie nie wydarzy ,bo jestem jeszcze przed terminem okresu. Doradzicie na kiedy najlepiej teraz zapisać do ginekologa ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210709-190510_Chrome.jpg
    Screenshot_20210709-190510_Chrome.jpg
    68,3 KB · Wyświetleń: 68
Po pierwsze test jezt negatywny więc nie zwiastuje owulacji. Po drugie poziom lh u wielu kobiet utrzymuje się przez całą fazę lutealną dlatego po pierwszym pozytywie nie robi się testów, a po trzecie i najważniejsze... Po co robisz test owulacyjny 10 dni po owulacji?!
Kurde dziewczyny zrobiłam sobie test owulacyjny teraz jestem 10 dzień po owulacji i zobaczcie.. Co o tym myśleć? Przecież to nie jest możliwe że znowu mam owulacje..
 
reklama
Do góry