reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny mały update przed urlopem co u mnie 😁

Wczoraj miałam taki sajgon z wizytą, szukaniem tego ovitrelle i pakowaniem na wyjazd, że głowa mała 😱 Nigdzie go nie można dostać a jak już jest to nie w tej pojemności, którą ja mam przyjąć, ostatecznie w nocy jechaliśmy jeszcze do rodzinnego miasta i od 8 rano otwierają aptekę, w której ten lek jest. Wczoraj pęcherzyk 20mm na lewym i 16mm na prawym, jak kupię od razu mam sobie go podać (położna mnie przeszkoliła jak) ale i tak mam dużego stresa, pierwszy raz będę robić sobie zastrzyk 😬 a od niedzieli mam brać duphaston i odstawić jak @ przyjdzie (tak to się robi? 🤔)
Ja duphaston mam zażywać do ostatniego dnia cyklu i odłożyć gdy nie ma 2 kresek, nigdy okresu nie dostałam w trakcie brania duphastonu, on chyba bardziej wstrzymuje przyjście @ bo to jest tak jakby progesteron w tabletkach. Okres mi przychodzi do 5 dni po odstawieniu duphastonu.
 
reklama
Cześć dziewczyny mały update przed urlopem co u mnie [emoji16]

Wczoraj miałam taki sajgon z wizytą, szukaniem tego ovitrelle i pakowaniem na wyjazd, że głowa mała [emoji33] Nigdzie go nie można dostać a jak już jest to nie w tej pojemności, którą ja mam przyjąć, ostatecznie w nocy jechaliśmy jeszcze do rodzinnego miasta i od 8 rano otwierają aptekę, w której ten lek jest. Wczoraj pęcherzyk 20mm na lewym i 16mm na prawym, jak kupię od razu mam sobie go podać (położna mnie przeszkoliła jak) ale i tak mam dużego stresa, pierwszy raz będę robić sobie zastrzyk [emoji51] a od niedzieli mam brać duphaston i odstawić jak @ przyjdzie (tak to się robi? [emoji848])

Ja przy luteinie nie dostałabym okresu jakbym nie odstawiła. Zasada była taka, ze brać przed określony czas i robić betę/test, jeśli jest bez ciąży to odstawić i u mnie po 4 dniach przychodziła @. Ale może przy dupku jest inaczej [emoji2368]
 
Ja przy luteinie nie dostałabym okresu jakbym nie odstawiła. Zasada była taka, ze brać przed określony czas i robić betę/test, jeśli jest bez ciąży to odstawić i u mnie po 4 dniach przychodziła @. Ale może przy dupku jest inaczej [emoji2368]
Przy duphastonie jest dokładnie tak samo biorę go już 4 miesiace 🙂
 
Ja przy luteinie nie dostałabym okresu jakbym nie odstawiła. Zasada była taka, ze brać przed określony czas i robić betę/test, jeśli jest bez ciąży to odstawić i u mnie po 4 dniach przychodziła @. Ale może przy dupku jest inaczej [emoji2368]
No właśnie dlatego się zdziwiłam, bo tak mi się kojarzyło o tej luteinie i dlatego jeszcze dwa razy pytałam żeby się upewnić, że dobrze rozumiałam 🤷🏻‍♀️
 
No właśnie dlatego się zdziwiłam, bo tak mi się kojarzyło o tej luteinie i dlatego jeszcze dwa razy pytałam żeby się upewnić, że dobrze rozumiałam [emoji2370]

Czytałam, ze niektórzy tak zalecają j niektóre dziewczyny dostają okres normalnie. U mnie to tak nie działa. Moja faza lutealna normalnie miała 10-11 dni, a przy luteinie odstawiałam dopiero 12-14dpo i 4 dni później się pojawiała. Wiec podczas brania luteiny nie było mowy o okresie. Co dla mnie było zrozumiałe - podwyższony poziom proga uniemożliwia złuszczanie [emoji848]
 
Czyli się mogła pomylić? Kurcze teraz to już sama nie wiem co zrobić...Chyba muszę skonsultować to z jakimś innym ginekologiem
Nawet jak byłam w ciąży biochemicznej i brałam wtedy duohaston jak beta spadła i go dalej brałam nie dostałam krwawienia dopiero po odstawieniu, skonsultuj bo szkoda zaburzać sobie nie potrzebie cykl 🙂
 
reklama
Dziewczyny bo mnie to strszanie nurtuje czy wy też tak macie że po owulacji boli jajnik aż do miesiaczki? Cały czas odczuwam ból z lewej strony tak jakby okolice pachwiny, jak mówiłam to mojej gin to w sumie nic na to nie powiedziała ale na usg nic nie widać żeby coś nie dobrego się działo. I jak to jest z temperatura mierzycie dopochwowo czy normalnie temperaturę ciała? Ja mam cały czas 37 stopni nawet sprawdziłam na mężu czy termometr działa jemu pokazuje 36.6 a ja 37...
 
Do góry