reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A jak liczycie cykl? Ja dwa dni przed tym, aż okres mi się zacznie mam brązowe plamienia. Kiedyś liczyłam je jak @ i od nich biegł już kolejny cykl. Teraz jednak stwierdziłam, że chyba trochę źle i nie liczyłam tych dni z plamieniami.

Od krwi. Ja swego czasu plamilam od razu po owulacji i prawdopodobnie nie było to spowodowane progiem (wychodził dobry w badaniach) a polipem.
 
reklama
Czyli u ciebie krótka faza jest ok?

Faza lutealna o długości 10-16 dni uznawana jest jako ok. Ja plamilam najpierw 4 dni przed miesiączka, później ten czas się wydłużał i ostatecznie plamienia pojawiały się od 1dpo. Badania proga nigdy nie wskazały na jakieś z nim problemy, ale nigdy nie badałam go przyrostowo, zawsze jednorazowo. Może mi za bardzo skacze, może polip za to odpowiadał, może coś innego. Jestem po usunięciu dziada, wiec zobaczymy jak będzie wyglądał ten cykl. W cyklu w którym miałam histero nie plamilam przed @.
 
Do góry