reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A u mnie 6dc. Jakoś nie mam chęci do czegokolwiek. Jakaś taka beznadzieja.
Jeszcze upał nie sprzyja więc ja Cie całkowicie rozumiem! :D
Dziewczyny moze glupio mowic, ale nas troche poniosla fantazja... wracajac z calodniowego pobytu nad wodą zachcialo nam sie ❤, i wyglada na to ze spontan chyba przyniosl 🤰
Niby tak, ale to trudno tak porzucić starania i nagle wyluzować. Jak do tej pory nie martwiłam się staraniami tak w niedługim czasie pewnie będę wariowała 🤪
 
U mnie @ planowo sb/Nd i pierwszy raz od zabiegu czuję objawy zbliżającej się wielkimi krokami 🐵...delikatne jakby przepełnienie macicy czy to mikro skurcze czy co, no i standardowo wzdęta jak balon 🙄 Przynajmniej już nie mam złudzeń i chociaż tym razem małpa mnie nie zaskoczy.
U mnie planowo w niedzielę. To bedzie trzecia @ po obumarciu. Z tym, że ja oprócz pobolewania podbrzusza od kilku dni to nie mam zadnych innych objawow. Kiedys to przynajmniej bolaly mnie piersi i glowa to wiedzialam co i jak a teraz wszystko sie popierdzieliło.
 
Czy do każdej stymulacji dostaje się lek na pęknięcie pęcherzyka czy sam może pęknąć mi ogólnie zawsze same pękały ale zastanawiam się jak to jest 🤔 szczerze boję się za na tym moim zadupiu ciężko będzie dostać ten zastrzyk i będę musiała jeździć po aptekach w Krakowie. Jak myślicie jaka jest szansa zajścia w ciażę przy stymulacji clo?
 
Czy do każdej stymulacji dostaje się lek na pęknięcie pęcherzyka czy sam może pęknąć mi ogólnie zawsze same pękały ale zastanawiam się jak to jest 🤔 szczerze boję się za na tym moim zadupiu ciężko będzie dostać ten zastrzyk i będę musiała jeździć po aptekach w Krakowie. Jak myślicie jaka jest szansa zajścia w ciażę przy stymulacji clo?
Ja miała pierwszy cykl taki "testowy", lekarz trochę przetrzymał te moje pęcherzyki i jak miał 22 mm mówił, żeby zaczekać, może pęknie, za dwa dni, poszłam sprawdzić, nie pękł, miał 27 mm w tedy powiedział, że musze szybko sobie podać zastrzyk i w tedy pękł, moja akurat taka uroda, jego zdaniem, że mi pęcherzyki nie pękają i bez zastrzyku się nie obejdzie, ale każda z Nas jest inna i może u ciebie nie będzie tego problem.
A miałaś monitoring przed stymulacją?
Bo ja jestem stymulowana z tego względu, że mi pęcherzyki właśnie nie pękały, a clo biorę, żeby były lepszej jakości
 
Ja miała pierwszy cykl taki "testowy", lekarz trochę przetrzymał te moje pęcherzyki i jak miał 22 mm mówił, żeby zaczekać, może pęknie, za dwa dni, poszłam sprawdzić, nie pękł, miał 27 mm w tedy powiedział, że musze szybko sobie podać zastrzyk i w tedy pękł, moja akurat taka uroda, jego zdaniem, że mi pęcherzyki nie pękają i bez zastrzyku się nie obejdzie, ale każda z Nas jest inna i może u ciebie nie będzie tego problem.
A miałaś monitoring przed stymulacją?
Bo ja jestem stymulowana z tego względu, że mi pęcherzyki właśnie nie pękały, a clo biorę, żeby były lepszej jakości
Miałam monitoringi przed owulacja i zawsze same pękały jednak nie rosły większe niż 20mm raz miałam 24mm i wtedy była biochemiczna a tak to rosną do 17 i pękają i nic z tego nie wychodzi... Czekam teraz na @ lecę dzisiaj do apteki wykupić właśnie clo i trochę się boję bo gin powiedziała że będę to brać tylko przez 3 miesiące...
 
reklama
Cześć dziewczyny mały update przed urlopem co u mnie 😁

Wczoraj miałam taki sajgon z wizytą, szukaniem tego ovitrelle i pakowaniem na wyjazd, że głowa mała 😱 Nigdzie go nie można dostać a jak już jest to nie w tej pojemności, którą ja mam przyjąć, ostatecznie w nocy jechaliśmy jeszcze do rodzinnego miasta i od 8 rano otwierają aptekę, w której ten lek jest. Wczoraj pęcherzyk 20mm na lewym i 16mm na prawym, jak kupię od razu mam sobie go podać (położna mnie przeszkoliła jak) ale i tak mam dużego stresa, pierwszy raz będę robić sobie zastrzyk 😬 a od niedzieli mam brać duphaston i odstawić jak @ przyjdzie (tak to się robi? 🤔)
 
Do góry