reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Właśnie nie. To"dopiero" trzeci cykl. Do poprzednich podchodziłam bez żadnych dodatków.

Jeśli chcesz mierzyć temperaturę to zapoznaj się z zasadami, jeśli jeszcze ich nie znasz, żeby pomiary były jak najbardziej sensowne [emoji3526] Najlepiej i najłatwiej analizuje się temperatury już po kilku cyklach, kiedy będziesz znała jak to zwykle w Twoim przypadku wyglada i się zachowuje, będziesz miała jakieś porownanie i punkt odniesienia. No ale gdzieś trzeba zacząć [emoji16] i ja jednak polecam zaopatrzyć się w termometr z dwoma miejscami po przecinku. No i musisz wiedzieć, ze na temperaturę bardzo wiele czynników wpływa, wiec trzeba mieć to na uwadze. Dla mnie to była czarna magia [emoji23]
 
Kochana [emoji3064][emoji3590]
Chciałabym być taka mądra żeby znaleźć każdej z Was receptę na dzidziusia [emoji3064][emoji3064][emoji3064]

Ja wiem [emoji3590] recepty nie ma, ale jesteś bardzo pomocna, no i ja kocham Twoje poczucie humoru, zawsze robisz mi dobry dzień [emoji16] uda nam się wszystkim, powolutku, ale się uda [emoji3590]
 
Jeśli chcesz mierzyć temperaturę to zapoznaj się z zasadami, jeśli jeszcze ich nie znasz, żeby pomiary były jak najbardziej sensowne [emoji3526] Najlepiej i najłatwiej analizuje się temperatury już po kilku cyklach, kiedy będziesz znała jak to zwykle w Twoim przypadku wyglada i się zachowuje, będziesz miała jakieś porownanie i punkt odniesienia. No ale gdzieś trzeba zacząć [emoji16] i ja jednak polecam zaopatrzyć się w termometr z dwoma miejscami po przecinku. No i musisz wiedzieć, ze na temperaturę bardzo wiele czynników wpływa, wiec trzeba mieć to na uwadze. Dla mnie to była czarna magia [emoji23]
Wiem, wiem. Dlatego chcę wcześniej zacząć, żeby w razie jakieś analizy z ginekologiem, mieć już wyniki z kilku miesięcy. O konkretnych wytycznych już czytałam, dzięki za pomoc ;)
 
Wiem, wiem. Dlatego chcę wcześniej zacząć, żeby w razie jakieś analizy z ginekologiem, mieć już wyniki z kilku miesięcy. O konkretnych wytycznych już czytałam, dzięki za pomoc ;)

Rozmawiałaś już ze swoim ginekologiem o temperaturze? Jestem ciekawa jakie ma zdanie, bo z tego do tu dziewczyny kiedyś pisały to opinie lekarzy są bardzo różne. U mnie akurat pomiary fajnie się sprawdzają, jak musiałam brać luteinę to były bardzo pomocne. No i ja lubię wykresy [emoji85][emoji23]
 
A to wszystkie chyba chciałybyśmy byc madre i wynaleźć jakiś sposób zeby jak najszybciej zajsc w ciaze 🙃
Jak sie czujecie dziewczyny? Jak wam leci cykl?
U mnie @ planowo sb/Nd i pierwszy raz od zabiegu czuję objawy zbliżającej się wielkimi krokami 🐵...delikatne jakby przepełnienie macicy czy to mikro skurcze czy co, no i standardowo wzdęta jak balon 🙄 Przynajmniej już nie mam złudzeń i chociaż tym razem małpa mnie nie zaskoczy.
 
Rozmawiałaś już ze swoim ginekologiem o temperaturze? Jestem ciekawa jakie ma zdanie, bo z tego do tu dziewczyny kiedyś pisały to opinie lekarzy są bardzo różne. U mnie akurat pomiary fajnie się sprawdzają, jak musiałam brać luteinę to były bardzo pomocne. No i ja lubię wykresy [emoji85][emoji23]
Ja też uwielbiam wykresy, tabelki, zestawienia 😂 ja ginekologa prawdopodobnie zmienię, bo mój ma podejście "jak po roku nic nie będzie, to zaczniemy się zastanawiać". Mam w tym 29l i jakiś nie mam zamiaru brać się za diagnostykę po roku. Aczkolwiek chce poczekać do września i wtedy pójdę do niego z informacją, że staram się już rok, bo u niego akurat byłam rok temu. Jak nadal będzie miał takie podejście, to się pożegnamy. Co będzie wielka szkoda, bo bardzo go lubię
 
Ja też uwielbiam wykresy, tabelki, zestawienia [emoji23] ja ginekologa prawdopodobnie zmienię, bo mój ma podejście "jak po roku nic nie będzie, to zaczniemy się zastanawiać". Mam w tym 29l i jakiś nie mam zamiaru brać się za diagnostykę po roku. Aczkolwiek chce poczekać do września i wtedy pójdę do niego z informacją, że staram się już rok, bo u niego akurat byłam rok temu. Jak nadal będzie miał takie podejście, to się pożegnamy. Co będzie wielka szkoda, bo bardzo go lubię

Trzymam kciuki, żeby we wrześniu zakasał rękawy i zaczął działać, skoro jesteś z niego ogólnie zadowolona [emoji1696] a najlepiej, żebyś do września to tu przylazla z pozytywnym testem [emoji16]
 
U mnie 6dc, kończy się @ , więc czekam z niecierpliwością na staranka, bo już mnie nosi 😂 w tym cyklu będę robić testy owulacyjne, ale zastanawiam się czy nie badać jeszcze temperatury do tego, bo cię czuję, że nie ogarnę jednego.
Poza tym dzisiaj umówiłam się na rozmowę rekrutacyjna (w końcu!), ale okazało się, że umowa jest na zastępstwo. Najgorsze jest to, że czuje się tak zdesperowana, że jak przyjmą moje warunki finansowe, to nawet nad zastępstwem będę się zastanawiać.
Ja zamowilam 50 testow owulacyjnych i jakoś nie mam chęci do robienia :D a starania są od wczoraj w sumie, bo dziś mam 9dc. Jakoś bez entuzjazmu 😂 Jakiej firmy testów używasz?
 
reklama
U mnie @ planowo sb/Nd i pierwszy raz od zabiegu czuję objawy zbliżającej się wielkimi krokami 🐵...delikatne jakby przepełnienie macicy czy to mikro skurcze czy co, no i standardowo wzdęta jak balon 🙄 Przynajmniej już nie mam złudzeń i chociaż tym razem małpa mnie nie zaskoczy.
Kurcze, a może jednak to nie będzie to! Czekajmy, nadzieje ttzeba mieć. 👊
 
Do góry