reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kochana [emoji3064][emoji3590]
Chciałabym być taka mądra żeby znaleźć każdej z Was receptę na dzidziusia [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
A to wszystkie chyba chciałybyśmy byc madre i wynaleźć jakiś sposób zeby jak najszybciej zajsc w ciaze 🙃
Jak sie czujecie dziewczyny? Jak wam leci cykl?
 
reklama
A u mnie taka sytuacja - 9 dc, pierwsza wizyta z monitoringu 15 mm pęcherzyk, endometrium 7,6 mm. Kolejna wizyta we wtorek 14 dc. Wykupiłam ovitrelle- jeżeli do tego czasu nie pęknie to lekarz sam zrobi zastrzyk. Jak ten cykl się nie uda, to przed następnym HyCoSy. Skierowanie już jest 🙂. Wiec ten cykl na spokojnie, ale pewnie potem będę już na coś czekać 😁. Byłam tez zaskoczona, ze lekarz powiedział , ze w ostatnich latach zamiast wykazów na bakterie, to poprostu wcześniej dostaje się lek dopochwowy i nie wszystkie badania trzeba robić. Ze ponac nawet robiąc wymaz jest duże ryzyko, ze w ostatnich dniach przed badaniem „ coś się złapie” i teraz zeby mieć 100% pewności, to najlepiej nawet zapobiegawczo lepsza ta metoda. Ale mam się zgłosić do lekarza który zabieg będzie wykonywał, a on mi już wszystko powie- co mam zbadać a co nie . Jestem pełna nadziejo ale i się ciut boje 😕
 
A to wszystkie chyba chciałybyśmy byc madre i wynaleźć jakiś sposób zeby jak najszybciej zajsc w ciaze 🙃
Jak sie czujecie dziewczyny? Jak wam leci cykl?
Dziewczyny moze glupio mowic, ale nas troche poniosla fantazja... wracajac z calodniowego pobytu nad wodą zachcialo nam sie ❤, i wyglada na to ze spontan chyba przyniosl 🤰
 
U mnie 6dc, kończy się @ , więc czekam z niecierpliwością na staranka, bo już mnie nosi 😂 w tym cyklu będę robić testy owulacyjne, ale zastanawiam się czy nie badać jeszcze temperatury do tego, bo cię czuję, że nie ogarnę jednego.
Poza tym dzisiaj umówiłam się na rozmowę rekrutacyjna (w końcu!), ale okazało się, że umowa jest na zastępstwo. Najgorsze jest to, że czuje się tak zdesperowana, że jak przyjmą moje warunki finansowe, to nawet nad zastępstwem będę się zastanawiać.
 
reklama
U mnie 6dc, kończy się @ , więc czekam z niecierpliwością na staranka, bo już mnie nosi [emoji23] w tym cyklu będę robić testy owulacyjne, ale zastanawiam się czy nie badać jeszcze temperatury do tego, bo cię czuję, że nie ogarnę jednego.
Poza tym dzisiaj umówiłam się na rozmowę rekrutacyjna (w końcu!), ale okazało się, że umowa jest na zastępstwo. Najgorsze jest to, że czuje się tak zdesperowana, że jak przyjmą moje warunki finansowe, to nawet nad zastępstwem będę się zastanawiać.

Mierzylas już wcześniej temp?
 
Do góry