reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

hej , powtórzyłaś test??
Pytanie z kwietnia ,ale wczesniej nie bylam w najlepszej formie wiec odpowiadam teraz :Tak ,kolejnego dnia rano wyszla wyrazniejsza kreska ...a kilka godzin pozniej dowiedzialam sie o smierci najblizszej osoby ,po kolejnych kilku przyszedl masywny krwotok/okres :( Jak trochę sie z tym wszystkim ogarnelismy i psychicznie doszlam do jako takiej rownowagi to wybralam sie do ginekologa ,bo skoro raz sie udalo to może znowu sie uda.Teraz jestem po monitorowanym cyklu ,świeżych badaniach swoich i męża,ale boje sie cieszyc zbyt wcześnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ok dziękuje dziewczyny mam nadzieje ze to szybko zejdzie
a kiedy się pojawiła u CB ? Pamiętasz może ile było dpo ?
z góry przepraszam, że sie wtrącę, nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że powinnaś uzbroić się w cierpliwość. Nie możesz porównywać wyprysków na skórze do innej staraczki, która miała "podobnie", gdy zaszła. Jeśli będzie ciąża to będzie - takie wypryski mogą mieć wiele innych podłoży.
Wydaje mi się, że nie można się nakręcać w ten sposób, po prostu czekać cierpliwie do dnia miesiączki, zrobić test i będzie wszystko wiadomo.
Powodzenia ;-) ;)
 
Wiesz co mi nie chodzi o nakręcanie się dla mnie to może być nawet nie ciąża tylko niech mi to znika jak najszybciej 🥺🥺 po prostu jestem ciekawa czy może mieć to jakieś podłoże hormonalne
 
Wiesz co mi nie chodzi o nakręcanie się dla mnie to może być nawet nie ciąża tylko niech mi to znika jak najszybciej 🥺🥺 po prostu jestem ciekawa czy może mieć to jakieś podłoże hormonalne
najlepiej jakbyś udała się do lekarza, jeśli faktycznie tak Cię to zmartwiło wtedy będziesz spokojniejsza:wink:
 
reklama
No dziewczyny u mnie owulacja była, trochę późno bo między 16-19 powinnam mieć okres. Teraz czekać... chociaż wam powiem ze jestem na 99% pewna, że i w tym miesiącu się nie udało.
Załączam wykres
Screenshot_20210707-124853_OvuFriend.jpg
 
Do góry