reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny ! Kto podpowie jak się pije zioła Ojca Sroki i Księdza Klimuszki? Według jednych źródeł np Ojca Sroki: 3 cykle do owulacji , ale jeżeli jest problem z progiem, to tez po owulacji. I tez - czy codziennie po 3 szklanki? Trochę zgłupiałam
Ja piłam codziennie wieczorem 1-2 kubki, ale tylko przez 1 cykl później już miałam stymulacje clostilbegytem
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie dziś dopiero 10dc a pecherzyk prawdopodobnie ma już 17,5mm, jutro monitoring zobaczymy czy już pęknie sam czy będzie potrzebny zastrzyk, kurde martwię się bo widzę, że dziewczyny piszą, że jest słabo dostępny..
Cześć :)
U mnie za to 12 dc, śluz pojawił się już wczoraj. W tym miesiącu mamy możliwość starać się tylko do 18dc, więc zobaczymy, czy czasami cykl spisany na straty nie będzie ;)
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie dziś dopiero 10dc a pecherzyk prawdopodobnie ma już 17,5mm, jutro monitoring zobaczymy czy już pęknie sam czy będzie potrzebny zastrzyk, kurde martwię się bo widzę, że dziewczyny piszą, że jest słabo dostępny..
Wlłasnie w klinice mowila mi wczoraj pielegniarka, ze jest problem z ovitrelle, nie dosc ze zmienili opakowanie i teraz jest w postaci pena, to i drozszy i byl przedstawiciel i kazal zamowic wiecej, bo sa braki i zeby nie mieli problemow. Takze lipka sie robi na rynku z jakiegos powodu z tym ovitrelle.
 
To bardzo szybko "wyparował" 😉 w sumie fajnie



Później nie miałyście już żadnych cieni???😉🙂

Ja zrobią 7dpo ale z drugiego moczy (3godziny odczekałam) i nawet cienia nie było ale nw czy to się liczy. A dziś 10 dpo ovitrele zrobiła z porannego i jest cień. Nie wiem czy wierzyx testowi z niedzieli.
Robilam po pierwszej stymulacji zeby sprawdzic czy jeszcze sie utrzymuje. Wyszedl negatywny i Pozniej juz nie robilam.
powtorz sobie test jutro rano, zobaczysz czy kreska ciemnieje ;)
 
Mam pytanie, może nie odnośnie starań, ale tych okolic 😂😂 dziewczyny głupio mi o tym pisać. Postaram się delikatnie,ale precyzyjne. Na tyłku tuż przy odbycie wyskoczyła mi jakas odstająca jakby krosta m jest dość duża. Piecze, swędzi.. ciągle ją czuję. Nie mogę nawet usiąść na rower. Co to może być ? Jak sobie z tym poradzić bez wizyty u lekarza? Gdy nie dam rady sama sobie z nią poradzić to już trudno, pójdę do lekarza. Może był ktoś w podobnej sytuacji i ma jakiś sposób?☺️
Moga to byc hemoroidy . Najlepiej skonsultować to z lekarzem (nawet POZ)
W aptece jest dostępnych sporo masci na te przypadłości 🙃
 
Wlłasnie w klinice mowila mi wczoraj pielegniarka, ze jest problem z ovitrelle, nie dosc ze zmienili opakowanie i teraz jest w postaci pena, to i drozszy i byl przedstawiciel i kazal zamowic wiecej, bo sa braki i zeby nie mieli problemow. Takze lipka sie robi na rynku z jakiegos powodu z tym ovitrelle.
Podobno wycofali ze sprzedaży jakis zastrzyk ktory byl odpowiednikiem Ovitrelle, dlatego teraz tak szybko schodzi i ciezko go dostac. Próbujcie w aptekach dr max, mi farmaceutka powiedziala ze jesli szukac to w tych aptekach wlasnie ;)
Mozna tez sprawdzic sobie gdzie jest dostepny na ktomalek.pl :)
 
Moga to byc hemoroidy . Najlepiej skonsultować to z lekarzem (nawet POZ)
W aptece jest dostępnych sporo masci na te przypadłości 🙃
Tez uwazam, ze to moze byc hemoroid, sama miewam. Bylam nawet u proktologa rok temu i mialam zakladana opaske uciskowa, nie za fajne uczucie... Najlepiej pojsc do apteki jest mnostwo czopkow, zaapilkowac, Jesli jest mocny stan i duzy bol. to sa tez dobre czopki ale na recepte. Ale warto zaczac od takich zwyklych. Podmywac sie zimna woda, po dwojeczce ;p
 
reklama
Powtórzę ale udaje mi się że u mnie to się jeszcze utrzymuje 😉 dzięki
Moze sie jeszcze utrzymywać, ale niekoniecznie :)
Skoro 7dc byl negatywny a 10dc pozytywny (ale z pierwszego moczu) to moim zdaniem w niedziele powinien byc pozytywny nawet z tego drugiego moczu bo poziom bety powinien byc duzo wyższy niz dzis 🙃 (jesli byłby to zastrzyk)
Ale dopoki nie powtórzysz jutro testu, albo nie pojdziesz na betę to mozemy sobie gdybać. Niemniej jednak trzymam kciuki ✊🏼✊🏼✊🏼😉
 
Do góry