reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Moze sie jeszcze utrzymywać, ale niekoniecznie :)
Skoro 7dc byl negatywny a 10dc pozytywny (ale z pierwszego moczu) to moim zdaniem w niedziele powinien byc pozytywny nawet z tego drugiego moczu bo poziom bety powinien byc duzo wyższy niz dzis 🙃 (jesli byłby to zastrzyk)
Ale dopoki nie powtórzysz jutro testu, albo nie pojdziesz na betę to mozemy sobie gdybać. Niemniej jednak trzymam kciuki ✊🏼✊🏼✊🏼😉
W sumie masz rację ale jednak boję się iść na betę, zaczekam do piątku. Mam jednak w sobie jakiś niepokój. 🙂
 
reklama
Wracając do ovitrelle to w wyszukiwarce leków mi wychodzi, że w Katowicach nawet spora dostępność. Mam nadzieję że za tydzień jak będę potrzebowała to mi nie zabraknie 😲
 
Cześć!
U mnie 16 dpo, ból jajnika, picie malwy i okresu brak. Nic tak nie frustruje...
Mam nadzieję, że za dzień, dwa zamelduję się w 1dc!

Pozdrawiam Was🌺
 
Pierwszy cykl w życiu zaczęłam mierzyć temperaturę i tak jak wczoraj pisałam nie bardzo to ogarniam [emoji2368] czy jak ten wykres wygląda w ten sposób i temperatura wzrosła to oznacza, że raczej już była owulacja (średnio mi się chce w to wierzyć, bo od roku bez leków miałam 90 dniowe bezowulacyjne cykle, więc średnio prawdopodobne, żeby te suplementy, aż tak zadziałały)? A jeżeli tak to którego dnia by była, przed wzrostem temperatury czy w dniu kiedy wzrosła? Zaczęłam mierzyć, bo do tej pory brałam od 16 dc bez żadnego monitoringu luteinę, a nie chciałabym sobie zablokować owulacji [emoji3166]
IMG_4209.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej ! No to witamy! Co do wysypek na twarzy, to jak wróżenie z fusów. Mogą to być hormony, ciaza, alergia, problemy z wątroba, pasożyty , nietolerancję pokarmowe, uczylenie na płyny do prania lub płukania itd. Który dzień cyklu masz? Jakieś inne objawy?
dziś 10dpo i z twarzy nic nie zeszło jest to typowa kaszka jestem załamana nawet nie mam jak nałożyć makijażu
 
reklama
Do góry