reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, pytanie do dziewczyn które biorą zastrzyki z ovitrelle. Czy sprawdzalyscie ile dni utrzymuje się wam w organizmie?
Słyszałam, że nawet do 14 dni ale chciałabym realne przykłady a nie tylko teorie 😉
A to Zalezy juz od organizmu. I jednych po 6-7 dniach jest juz niewykrywalny a u innych 12-13 dni . Lekarze zalecają robic betę po 14dniach od zastrzyku.
u mnie 8dnia po zastrzyku juz go nie bylo ;)
 
Mi zawsze lekarz mówi że właśnie lepiej wcześniej 😉
I tak chyba zrobię, najwyżej pokieruje mnie może do kogoś innego w inny dzień tygodnia :)
Wypoczęłam faktycznie, potrzebowałam tego po stresie w pracy 😄 u nas na razie bez zmian, nie chodzę już na monitoringi, odpuściłam wszystko poza lekami - meta i suplami skoro według lekarzy wszystko jest w jak najlepszym porządku 😅 po prostu będziemy się starać ale też bez spin, mąż w lipcu chce się wybrać na badanie nasienia i zobaczymy co i jak, jeśli będzie wszystko ok to będziemy cierpliwie czekać 😄 a co u Ciebie słychać? 🥰
Super, ze udało Wam się odpocząć, ja dopiero na koniec sierpnia/początek września mam urlop a już ledwo zipię 😮‍💨
My jesteśmy po badaniu nasienia i wyszło w normie, polecam to i Wam, bo wszystko trwa moment a głowa jest spokojniejsza ;)
Ja dziś zaczynam stymulację aromkiem i jestem, lekko mówiąc, podekscytowana 😁 mam nadzieję, że „będą z tego dzieci” (dosłownie i w przenośni), rozczaruję się jak to mi nie pomoże. Walczymy dalej :)
 
Ja zrobiłam taki eksperyment dwa miesiące temu przy pierwszym zastrzyku 😁, u mnie utrzymuje się tylko 4 dni, a sprawdzałam to testami ciążowymi nie nakręcając się przy tym, że może jestem w ciąży 😉
To bardzo szybko "wyparował" 😉 w sumie fajnie
U mnie trzymał się 8-9 dni
Też testami sprawdziłam 😂
A to Zalezy juz od organizmu. I jednych po 6-7 dniach jest juz niewykrywalny a u innych 12-13 dni . Lekarze zalecają robic betę po 14dniach od zastrzyku.
u mnie 8dnia po zastrzyku juz go nie bylo ;)

Później nie miałyście już żadnych cieni???😉🙂

Ja zrobią 7dpo ale z drugiego moczy (3godziny odczekałam) i nawet cienia nie było ale nw czy to się liczy. A dziś 10 dpo ovitrele zrobiła z porannego i jest cień. Nie wiem czy wierzyx testowi z niedzieli.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie dziś dopiero 10dc a pecherzyk prawdopodobnie ma już 17,5mm, jutro monitoring zobaczymy czy już pęknie sam czy będzie potrzebny zastrzyk, kurde martwię się bo widzę, że dziewczyny piszą, że jest słabo dostępny..
Sprawdź sobie od razu dostępność w aptekach w okolicy :), by się nie martwić. Ja mam pierwsza wizytę z monitoringu w tym cyklu jutro. Rozmyślam co tam gin powie. Jakoś nie czuje za bardzo „ owulacji” , a to będzie 9 dc. Pewnie trochę za wcześnie, ale nie miałam jak inaczej się umówić 😕.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie dziś dopiero 10dc a pecherzyk prawdopodobnie ma już 17,5mm, jutro monitoring zobaczymy czy już pęknie sam czy będzie potrzebny zastrzyk, kurde martwię się bo widzę, że dziewczyny piszą, że jest słabo dostępny..
Możesz podjechać wcześniej do swojej najbliższej apteki zapytac czy maja a jak nie maja to poproś aby sprawdzili gdzie najbliżej jest dostępny
Głowa będzie spokojniejsza 😊
Ja juz od jakiegoś czasu kupuje tylko w aptece w szpitalu bo wczeaniej bujalam sie od apteki do apteki
 
Hej dziewczyny ! Kto podpowie jak się pije zioła Ojca Sroki i Księdza Klimuszki? Według jednych źródeł np Ojca Sroki: 3 cykle do owulacji , ale jeżeli jest problem z progiem, to tez po owulacji. I tez - czy codziennie po 3 szklanki? Trochę zgłupiałam
 
reklama
Hej dziewczyny ! Kto podpowie jak się pije zioła Ojca Sroki i Księdza Klimuszki? Według jednych źródeł np Ojca Sroki: 3 cykle do owulacji , ale jeżeli jest problem z progiem, to tez po owulacji. I tez - czy codziennie po 3 szklanki? Trochę zgłupiałam
Ja piję codziennie wieczorem jak herbatę, chociaż zdarza misie opuścić dzień.. i na pudełku mam napisane że codziennie przez 3 cykle bez odstawiania po owulacji
 
Do góry