reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam pytanie, może nie odnośnie starań, ale tych okolic 😂😂 dziewczyny głupio mi o tym pisać. Postaram się delikatnie,ale precyzyjne. Na tyłku tuż przy odbycie wyskoczyła mi jakas odstająca jakby krosta m jest dość duża. Piecze, swędzi.. ciągle ją czuję. Nie mogę nawet usiąść na rower. Co to może być ? Jak sobie z tym poradzić bez wizyty u lekarza? Gdy nie dam rady sama sobie z nią poradzić to już trudno, pójdę do lekarza. Może był ktoś w podobnej sytuacji i ma jakiś sposób?☺️
Wydaje mi się ze proktolog się kłania 🙃. Ale słyszałam coś o nasiadówkach z kory dębu. Przy okazji innej dolegliwości tez szukałam właśnie sposobów i ta metoda akurat, jeżeli się nie mylę, jest również pomocna przy różnych innych schorzeniach. Poczytaj, poszukaj, jakichś właśnie ziolek.
 
reklama
Mam pytanie, może nie odnośnie starań, ale tych okolic 😂😂 dziewczyny głupio mi o tym pisać. Postaram się delikatnie,ale precyzyjne. Na tyłku tuż przy odbycie wyskoczyła mi jakas odstająca jakby krosta m jest dość duża. Piecze, swędzi.. ciągle ją czuję. Nie mogę nawet usiąść na rower. Co to może być ? Jak sobie z tym poradzić bez wizyty u lekarza? Gdy nie dam rady sama sobie z nią poradzić to już trudno, pójdę do lekarza. Może był ktoś w podobnej sytuacji i ma jakiś sposób?☺️
Idź do apteki - Kupisz maść
Ja tak miałam okazało się ze wyskoczył mi mały hemoroid.
Wystarczy ze się przemęczysz a upały w tym nie pomagają.
 
Dziewczyny, jak sądzicie, kiedy lepiej iść na monitoring po stymulacji letrozolem? Moja gin przyjmuje tylko w środy 🙄 tak mi się niefortunnie zaczął cykl, że środa wypada w 10 i 17 dc, a miałam się zgłosić między 12 a 16 :/ więc jeden za późno a drugi za wcześnie. Chyba lepiej wcześniej niż później, co myślicie?
Mi zawsze lekarz mówi że właśnie lepiej wcześniej 😉
 
Cześć, myślałam o Tobie ostatnio! :) nawet myślałam, ze po cichu uciekłas na wątek mamusiowy, ale tak bez pożegnania?! ;) co tam, jak tam sytuacja u Ciebie? Wypoczęta po urlopie i gotowa do działania? 😁
Wypoczęłam faktycznie, potrzebowałam tego po stresie w pracy 😄 u nas na razie bez zmian, nie chodzę już na monitoringi, odpuściłam wszystko poza lekami - meta i suplami skoro według lekarzy wszystko jest w jak najlepszym porządku 😅 po prostu będziemy się starać ale też bez spin, mąż w lipcu chce się wybrać na badanie nasienia i zobaczymy co i jak, jeśli będzie wszystko ok to będziemy cierpliwie czekać 😄 a co u Ciebie słychać? 🥰
 
Hej, wczoraj byla inseminacja, balam sie o plemniki ale lekarz mowi,ze jest ok, nawet bardzo dobrze. I u mnie i u meza. Pecherzyk sobie pekl,byl plyn,endometrium idealne, plemnikow sporo, z prawidlowa budowa tez sporo, moze troche za male ruchliwe, ale pytal o prace, a niestey maz jak ja ma siedzaca. Bylo bardzo duzo sluzu plodnego i bardzo rozciagliwy,az mi go troche wybieral z macicy. Powiedzial, ze ma sie udac i ze wiecej to chyba juz by nie robil inseminacji.
Ciesze sie, ze plemniki sa juz ok, bo po covidzie torche sie pogorszyly, Takze polecam diete i duzo warzyw, czasem podrzucalamwit b complex metylowaen z aliness. Ja bralam na zmiane to i pije sobie myofolic i serio fajna sprawa, poprawil sie sluz i ogolnie cykle unormowane teraz mniej wiecej 25,26 dni. I sam urosl pecherzyk i plyn. no powiem Was ze zaskoczylam sie .
 
Hej, pytanie do dziewczyn które biorą zastrzyki z ovitrelle. Czy sprawdzalyscie ile dni utrzymuje się wam w organizmie?
Słyszałam, że nawet do 14 dni ale chciałabym realne przykłady a nie tylko teorie 😉
 
reklama
Hej, pytanie do dziewczyn które biorą zastrzyki z ovitrelle. Czy sprawdzalyscie ile dni utrzymuje się wam w organizmie?
Słyszałam, że nawet do 14 dni ale chciałabym realne przykłady a nie tylko teorie 😉
Ja zrobiłam taki eksperyment dwa miesiące temu przy pierwszym zastrzyku 😁, u mnie utrzymuje się tylko 4 dni, a sprawdzałam to testami ciążowymi nie nakręcając się przy tym, że może jestem w ciąży 😉
 
Do góry