reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ten na dole jest z dzis wieczora czy to już wygląda na pozytyw?
IMG_20210706_173634.jpeg
 
Dziewczyny, jak sądzicie, kiedy lepiej iść na monitoring po stymulacji letrozolem? Moja gin przyjmuje tylko w środy 🙄 tak mi się niefortunnie zaczął cykl, że środa wypada w 10 i 17 dc, a miałam się zgłosić między 12 a 16 :/ więc jeden za późno a drugi za wcześnie. Chyba lepiej wcześniej niż później, co myślicie?
 
Dziewczyny, jak sądzicie, kiedy lepiej iść na monitoring po stymulacji letrozolem? Moja gin przyjmuje tylko w środy 🙄 tak mi się niefortunnie zaczął cykl, że środa wypada w 10 i 17 dc, a miałam się zgłosić między 12 a 16 :/ więc jeden za późno a drugi za wcześnie. Chyba lepiej wcześniej niż później, co myślicie?
Ja Poszlabym 10dc :)
 
Cześć dziewczyny! Witam się z wami po 2 tygodniach urlopu ❤️ chciałam nadrobić forum ale ponad 200 stron nie ogarnę tak szybko 🤣🤣🤣 czy któraś może streścić czy działo się coś przez te 2 tygodnie? Były jakieś ciekawostki albo ktoś zobaczył 2 kreseczki? 😍 Buziaki!
Cześć, myślałam o Tobie ostatnio! :) nawet myślałam, ze po cichu uciekłas na wątek mamusiowy, ale tak bez pożegnania?! ;) co tam, jak tam sytuacja u Ciebie? Wypoczęta po urlopie i gotowa do działania? 😁
 
Jezu laski oszaleje, czy u Was też tak ciężko jest dostać zastrzyk Ovitrelle? Nie dojechał do apteki, a ja pewnie w czwartek będę musiała Go sobie podać, najbliższa apteka gdzie jest to 100 km, no przecież bez jaj, co za deficyt tych leków 😏😏😠😠
W najgorszym wypadku sobie go nie podam i będę liczyć na naturę, że pęcherzyk pęknie, a szkoda, bo dzis zauważyłam u siebie śluz płodny i a nóż by coś z tego było ... 🤦‍♀️
U mnie w mieście ok 20 km obok jest ten zastrzyk, szkoda, ze tak późno piszesz, kupiłabym go dla Ciebie ale teraz to już raczej nie zdąży dojść do czwartku :(
 
reklama
Mam pytanie, może nie odnośnie starań, ale tych okolic 😂😂 dziewczyny głupio mi o tym pisać. Postaram się delikatnie,ale precyzyjne. Na tyłku tuż przy odbycie wyskoczyła mi jakas odstająca jakby krosta m jest dość duża. Piecze, swędzi.. ciągle ją czuję. Nie mogę nawet usiąść na rower. Co to może być ? Jak sobie z tym poradzić bez wizyty u lekarza? Gdy nie dam rady sama sobie z nią poradzić to już trudno, pójdę do lekarza. Może był ktoś w podobnej sytuacji i ma jakiś sposób?☺️
 
Do góry