reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jesteśmy po pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności w najbliższy czwartek mamy zestaw badań, ale dziś robiłam zlecony przez Panią doktor kariotyp przy okazji i ciekawości zrobiłam betahcg bo minęło 9 dni po owulacji Beta wyniosla 26,26 czy to ciąża bo po takim czasie starań już chyba zgłupiałam.
Gratuluję i życzę zdrowej, spokojnej ciąży. 😀👍
 
reklama
Ale on chyba nie jest pozytywny? Kreska testowa jest jaśniejsza od kontrolnej [emoji848] LH się waha nawet w ciągu jednego dnia wiec myśle, ze jeszcze spokojnie [emoji39]
Tak, tak, to że nie jest pozytywny to wiem 😉 tylko jestem chyba zaskoczona tym, że w 4dc w ogóle coś pokazało. Ale tak jak powiedziała jotte możliwe, że będzie bladła kreska.
 
Tak, tak, to że nie jest pozytywny to wiem [emoji6] tylko jestem chyba zaskoczona tym, że w 4dc w ogóle coś pokazało. Ale tak jak powiedziała jotte możliwe, że będzie bladła kreska.

Ja przez krótki pik robiłam owulaki pare razy dziennie i ciemnialy jak sinusoida, raz w górę, raz w dół [emoji6] wiec zapewne tak właśnie będzie
 
Ja przez krótki pik robiłam owulaki pare razy dziennie i ciemnialy jak sinusoida, raz w górę, raz w dół [emoji6] wiec zapewne tak właśnie będzie
Możliwe, że i w moim przypadku tak będzie. Teraz zastanawiam się czy zrobić jutro test, czy sobie darować kilka dni. Ach te rozterki 😂
 
Jezu laski oszaleje, czy u Was też tak ciężko jest dostać zastrzyk Ovitrelle? Nie dojechał do apteki, a ja pewnie w czwartek będę musiała Go sobie podać, najbliższa apteka gdzie jest to 100 km, no przecież bez jaj, co za deficyt tych leków 😏😏😠😠
W najgorszym wypadku sobie go nie podam i będę liczyć na naturę, że pęcherzyk pęknie, a szkoda, bo dzis zauważyłam u siebie śluz płodny i a nóż by coś z tego było ... 🤦‍♀️
 
Ja zaczynam stymulację zawsze w 5dc i tylko 3 zastrzyki mam co drugi dzień do tego letrozol potem monitoring i dwa zastrzyki dzień po dniu jeśli jest pęcherzyk dominujący. Też myślałam że dziwnie tak ale jak się okazało nie chciał mnie przestymulować 😉
Co lekarz to inny schemat 😉
Ja podobnie, stymulacja w 5dc. Zastrzyki mam za to codziennie. Takze co lekarz to inaczej troche to wyglada :) Jakie zastrzyki bierzesz?
 
reklama
Jezu laski oszaleje, czy u Was też tak ciężko jest dostać zastrzyk Ovitrelle? Nie dojechał do apteki, a ja pewnie w czwartek będę musiała Go sobie podać, najbliższa apteka gdzie jest to 100 km, no przecież bez jaj, co za deficyt tych leków 😏😏😠😠
W najgorszym wypadku sobie go nie podam i będę liczyć na naturę, że pęcherzyk pęknie, a szkoda, bo dzis zauważyłam u siebie śluz płodny i a nóż by coś z tego było ... 🤦‍♀️
Tez!🙄 w szczecinie znalazlam w 1 (!) aptece. Na szczescie Pani farmaceutka z pierwszej apteki do ktorej pojechalam i nie bylo Ovitrelle sama zadzwonila do aptek gdzie moze byc ten lek i prosila o odłożenie dla mnie. Skad jestes? Sprawdzalas na stronie ktomalek.pl ? ;)
 
Do góry