reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Jejku, a tak trzymałam za Ciebie kciuki!!! Troche ostatnio ucichlam, ale czytam Was, u mnie też 2 cykl był bez rewelacji, zaczynam 3, w środę monitoring, porozmawiam z lekarzem o drożności. Teraz życzę Nam wszystkim żeby lipiec był szczęśliwy może aura wakacji temu będzie sprzyjać ✊✊
Ściskam Cię mocno @Kropka.88
Dziekuje❤️ Ja w poniedzialek ma wizyte na kolejny monitoring, ostani poki co.
Oby tym razem szczęśliwy✊🏼
trzymam kciuki za Ciebie❤️✊🏼
 
reklama
Prolaktyny nie badalam nigdy. Chciałam kiedyś na własną rękę ale potem wyczytałam gdzieś że bez obciążenia może być ok a dopiero po obciążeniu wychodzi że jest problem. Podobno żeby zrobić z obciążeniem to musi być skierowanie od lekarza na ten "lek" Który obciąża 🤔 nie wiem czy to prawda 🤷‍♀️ progesteron teraz w ciąży miałam 25 i brałam duphaston 2x1 więc nie wiem w sumie czy to mało czy dużo.

No właśnie ja słyszałam teorię że przy IO komórki są bardzo słabej jakości. Ja na pewno w ciągu roku pogorszylam sobie wyniki bo mety nie brałam a diety też nie przestrzegalam 😔 nieregularne jedzenie, ciągle podjadanie, słodycze... W sumie zawsze tak jadłam ale po pierwszej straconej ciąży waga ciągle idzie w górę 🙄 dlatego teraz chciałam wspomóc się dietą, może będę miała orzy okazji większą motywację do diety. Na czczo insulina rok temu była chyba 8,glukoza wtedy 88 a teraz w ciazy jak zrobiłam to 94 😰
Tak , prolaktyne najlepiej badac z obciążeniem i potrzebne jest na takie badanie skierowanie od lekarza. Mi dopiero po obciążeniu wyszla ta hiperprolaktynemia. Zapytaj lekarza o to badanie, warto je zrobic :)
Edit: na czczo pobiera sie krew, po pobraniu tabletka, i kolejne pobranie krwi po godzinie od tabeltki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jejku, a tak trzymałam za Ciebie kciuki!!! Troche ostatnio ucichlam, ale czytam Was, u mnie też 2 cykl był bez rewelacji, zaczynam 3, w środę monitoring, porozmawiam z lekarzem o drożności. Teraz życzę Nam wszystkim żeby lipiec był szczęśliwy może aura wakacji temu będzie sprzyjać ✊✊
Ściskam Cię mocno @Kropka.88
O super to jesteśmy jesteśmy zasadzie na podobnyn etapie 😊 u mnie też 3ci cykl (tyle że 3ci na stymulacji i pod stała kontrolą) I następny piątek będę mieć monitoring 😊 oby to był owocny miesiąc ❤💜
 
No to ja wczoraj miałam taki dzień. Otóż mój mąż ma 2 braci. Najmłodszy dopiero się hajta, średni już 8 lat po ślubie. Jego żona starsza ode mnie 1 rok. Już maja 2 dzieci. Oni wiedza ze my się tez staramy o 1, a kluczem tu jest to , ze jego żona wiele lat robi mi pod górkę. Często niby nieświadomie robi mi przykrości lub mówi cis co wie, ze mnie uszczypnie. Choc i tak w ostatnim roku trochę się poprawiło, ale gdzieś tam w serduchu wciąż troszke boli. My im pomagaliśmy w budowie domu w wychowaniu dzieci itd. Teraz my zaczynamy budowę i jakoś ani razu nie widziałam jego brata tam. Do sedna- wczoraj jego żona na kolacji u rodziców , pewnie nie świadomie głaskała się po brzuchu, no i komentarz mamy chłopaków do niej ( po 12 h zmianie w pracy) „ siadaj, siadaj, bo ty tak stoisz , a ja siedzę „ mnie trochę dobił 😢. No i pierwszy raz puściłam łezkę jak wróciliśmy do domu. A mi się to latami nie zdarza. Oni już będą się szykować na 3 dziecko. Mimo wszystko życzę im bardzo dobrze i szczęśliwej odnoszonej ciąży, ale tak mnie ściska w klatce piersiowej, ze to nie ja.
Moja przyjaciółka też jest w ciąży. Troche wpadała w panikę bo coś pół roku próbowali. Ale teraz kiedy ja ze łzami w oczach wysłałam jej swój wynik bety ona odesłała mi filmik jak rusza jej się brzuch 😔 wiem ze nie świadomie i pod wpływem szczęścia to zrobiła bo to pierwsze takie silne ruchy ale moment wybrała kiepski...
Jakoś musimy sobie z tym radzić mimo że w środku krwawimy i serce nam pęka 💔
 
Moja przyjaciółka też jest w ciąży. Troche wpadała w panikę bo coś pół roku próbowali. Ale teraz kiedy ja ze łzami w oczach wysłałam jej swój wynik bety ona odesłała mi filmik jak rusza jej się brzuch 😔 wiem ze nie świadomie i pod wpływem szczęścia to zrobiła bo to pierwsze takie silne ruchy ale moment wybrała kiepski...
Jakoś musimy sobie z tym radzić mimo że w środku krwawimy i serce nam pęka 💔
Znam to, w lipcu bede musiala sie zmierzyc z sytuacja, gdzie moje dobra kolezanka byla w ciazy w tym samym czasie co ja z pierwsza. Ona urodzila, ja nie i jak patrzec mam na jej corke i udawac, ze sie ciesze?
 
Dziewczyny, a ja tu taki temat zarzucę 😁. Co myślicie o stosowaniu tamponów i ich wpływ ( o ile jest) na płodność itd. Ja ostatnie 12 lat tylko tampony, rzadko używam podpasek, bo nie bardzo lubię to uczucie, ze coś wycieka 🤪. Ale od tego cyklu stwierdziłam, ze się przerzucam tylko na podpaski. Tak sobie myśle- tampony maja substancje żelujące i anuz to wpływa jak kolwiek na układ rozrodczy. Co wy o tym sądzicie ?
Ciekawa koncepcja 🤔
 
No to nie jest łatwe. U mnie zazwyczaj bola komentarze osób które nie robią tego unyslnie- po prostu rozmawiają i nie wiedzą jaka jest sytuacja, a człowiek się wtedy musi uśmiechać i robić dobra minę do złej gry, mimo że w środku serducho aż pęka. Tym bardziej wyobrażam sobie jak bardzo musi bolecnto Ciebie, kiedy uszczypliwości płyną od osób świadomych sytuacji. Ale! Nie przejmuj się! Na nas wszystkie przyjdzie w końcu czas 😊🍀 i wtedy będziemy wiedziały jak ogromną wartością jest dla nas ten maleńki czlowieczek! Siły Kochana Ci życzę! 💪🏼 W razie czego pamiętaj ze jest nas tu więcej i rozumiemy jak nikt inny 😊 woec śmiało możesz pisać jeśli choć odrobinę zdejmie to z ciebie stresu i ciężaru ☺
Dziękuje za słowa wsparcia ❤️Tak się staram nastawić ❤️. Musiałam o tym tu napisać 😁. Czuje poprostu złośliwość wszechświata - osoba która jest nieszczera i egoistyczna zaszła w 3 ciąże, a my tu znowu klapa. Ale dziś już się pozbierałam, trzeba się spiąć i działać dalej 😁
 
reklama
Moja przyjaciółka też jest w ciąży. Troche wpadała w panikę bo coś pół roku próbowali. Ale teraz kiedy ja ze łzami w oczach wysłałam jej swój wynik bety ona odesłała mi filmik jak rusza jej się brzuch 😔 wiem ze nie świadomie i pod wpływem szczęścia to zrobiła bo to pierwsze takie silne ruchy ale moment wybrała kiepski...
Jakoś musimy sobie z tym radzić mimo że w środku krwawimy i serce nam pęka 💔
Współczuje 😕, ale z całego serca będę trzymać kciuki za ciebie i każda inna na tym forum, no nie bez powodu się tu znalazłyśmy i nam te kciuki i wsparcie potrzebne jak żadnej innej !
 
Do góry