reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zaczynam sobie pluć w brodę co z tą nadżerka i staraniami. Wcześniej się tym nie martwiłam i nie szukałam żadnych informacji, bo lekarz też nie zalecał nic robić, wykonywał USG, cytologię i zawsze było wszystko w porządku. Umówiłam się na najbliższy wolny termin do innego ginekologa i idę jutro na 8:30. Opinie ma różne, ale zobaczymy. Myślę, że w perspektywie czasu umowie się do tego z Kamiennogórskiej, którego polecała jedna z dziewczyn. Mam pakiet PZU, ale jego chyba nie obejmuje.
O, a właśnie mój obecny ginekolog przyjmuje w PZU Zdrowie na Al. Niepodległości.
Ja mam pakiet Allianz, więc może też poszukam, czy ten polecany lekarz jest w moim pakiecie.
 
reklama
Hej dziewczyny! Miłego weekendu! [emoji4] U mnie dzisiaj 14dc i powinna zacząć się @, zawsze przechodziła w nocy i mnie brzuch pobolewał wcześniej dzisiaj nic, ale test 2 dni temu negatywny, więc muszę czekać trochę się obawiam, że po tej luteinie znów będę mieć cykle 90 dniowe, bo od roku zawsze na duphastonie, innym progesteronie czy antykoncepcji przychodziła idealnie tak samo co do godziny [emoji19]
14dc i czekasz na @? 14dpo chyba?
 
Dziewczyny nie chce robić tutaj prywaty, ale znalazłam wczoraj modlitwę odnośnie niepłodności, która bardzo do mnie przemawia, gdyby któraś z Was chciała to mogę Wam przesłać w wiadomości prywatnej. Nie chcę jej tutaj wstawiać, bo szanuję, że nie każda z Nas jest tutaj wierząca 😉
Ja poproszę 😇
 
Hej, mam pytanie, czy przyjmując luteinę od 19 dnia cyklu mogę sobie zablokować owulacje? Cykle mam ostatnio ponad 40 dniowe i takie zalecenie lekarza przez 3 miesiące….
 
reklama
Do góry