reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzień dobry dziewczyny, jak dziś samopoczucie? Kto ma niedługo termin @?
Powiem wam, że jak widzę w miniaturce w aplikacji zdjęcie jakiegoś testu, to od razu mam taki dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aż zobaczę kto go wrzucił [emoji3] najczęściej to co prawda test owu, ale mimo wszystko [emoji3]

Ja będę zaraz trochę ogarniać mieszkanie, a potem siadam do szukania pomysłów na wegetariańskie dania w lidlomixie. Może któraś z was poleci coś szczególnie pysznego? [emoji846] Mogą być też z termomixa.
Ja jutro planuje pierogi z truskawkami :D już dawno mieliśmy na nie ochotę :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy progesteron nalezy przyjmowac o stałych porach? Czy moge go wziac np 2 godz pozniej niz zwykle?
dzis wychodzimy ze znajomymi na mecz, ktory akurat jest o 21 a o tej zwykle biore proga. Mam po nim straszne zawroty glowy , wiec wolalabym go wziac jak juz bedziemy w domu. Co myslicie?
szukalam na necie informacji i jedyna jaka mi wyskoczyła to taka ze zaleca sie o stałej porze ale nie jest to konieczne jak przy antybiotykach np.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy progesteron nalezy przyjmowac o stałych porach? Czy moge go wziac np 2 godz pozniej niz zwykle?
dzis wychodzimy ze znajomymi na mecz, ktory akurat jest o 21 a o tej zwykle biore proga. Mam po nim straszne zawroty glowy , wiec wolalabym go wziac jak juz bedziemy w domu. Co myslicie?
szukalam na necie informacji i jedyna jaka mi wyskoczyła to taka ze zaleca sie o stałej porze ale nie jest to konieczne jak przy antybiotykach np.

Myśle ze 2 godziny nie sprawia problemu [emoji6]
 
Dziewczyny nie chce robić tutaj prywaty, ale znalazłam wczoraj modlitwę odnośnie niepłodności, która bardzo do mnie przemawia, gdyby któraś z Was chciała to mogę Wam przesłać w wiadomości prywatnej. Nie chcę jej tutaj wstawiać, bo szanuję, że nie każda z Nas jest tutaj wierząca 😉
Ja też poproszę! :)
 
Dziewczyny czyli jak zalecono Wam przyjmowanie luteiny? Ja mam od 19dnia cyklu przez 10dni 2xdziennie 1 tabletka podjezykowo bez monitoringów … zmienić lekarza?
 
Dziewczyny nie chce robić tutaj prywaty, ale znalazłam wczoraj modlitwę odnośnie niepłodności, która bardzo do mnie przemawia, gdyby któraś z Was chciała to mogę Wam przesłać w wiadomości prywatnej. Nie chcę jej tutaj wstawiać, bo szanuję, że nie każda z Nas jest tutaj wierząca 😉

Ja chętnie poproszę. 😀
 
reklama
Dziewczyny czyli jak zalecono Wam przyjmowanie luteiny? Ja mam od 19dnia cyklu przez 10dni 2xdziennie 1 tabletka podjezykowo bez monitoringów … zmienić lekarza?

Nigdy nie zrozumiem zaleceń od któregoś dnia cyklu [emoji85] ja mam zalecone od określonego dnia PO OWULACJI. Jak długie masz cykle? Miałaś już jakiś monitoring? Kiedy masz owulacje? I w jakim celu luteina?
 
Do góry