reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja to nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle będzie ewentualna owu, ani nawet kiedy mogę się spodziewać @. Jak żyć bez odliczania? 🤣🤣🤣

Podpowiedzieć mi proszę, czy kreska na testach owu musi być tak samo gruba jak testowa, czy wystarczy ten sam kolor. Wczoraj wyszła mi taka.
To są chyba z Rossmana te testy i ja też je mam i mi to na prawdę sporo ciemniejsza ta testowa wychodzi jak jest pozytyw. Nie jest może idealnie gruba ale kolor jest taki intensywny więc u ciebie wg mnie to jeszcze nie pełny pozytyw.
 
reklama
To są chyba z Rossmana te testy i ja też je mam i mi to na prawdę sporo ciemniejsza ta testowa wychodzi jak jest pozytyw. Nie jest może idealnie gruba ale kolor jest taki intensywny więc u ciebie wg mnie to jeszcze nie pełny pozytyw.
No mi właśnie te z rossa zawsze łądnie wychodziły, jak robiłam równolegle z innymi to bardzo łądnie się wybarwiały, a te drugie słabo. Więc ja ogólnie z tych rossowych jestem zadowolona w miarę.
 
Cześć Dziewczyny! U mnie dzis 14dc, test owulacyjny nie przyczy jeszcze ,,wsiadaj na chlopa". Ale mam nadzieję, że do wtorku wskoczą II kreski na owulku. W poprzednim cyklunprzy Broniu Miovelia Nav owulacja była w 12dc.
cierpliwie czekam licząc, że jeszcze uda nam się popróbować w tym cyklu. Mąż wyjeżdża za chwilę na 4 tygodnie z pracy. Miłego dnia dla Was. 😊
 
Bozeee to jest najgorsze. Mój pare dni po owu to już widzi rosnący brzuch, apetyt i wszystkie inne objawy ciąży 😂 już nawet unikam tego tematu ale on ma zwykle ochotę na „poważne” rozmowy bo tez chce wszystko wiedzieć 😅

Mój to właśnie głos rozsądku w naszym domu 😂 To ja bym chciała wcześniej testować. A jak mówię, że np. mam wyczulony węch to on specjalnie mówi, że też ma, żebym sobie nie wmawiała 😛
 
Mój to właśnie głos rozsądku w naszym domu 😂 To ja bym chciała wcześniej testować. A jak mówię, że np. mam wyczulony węch to on specjalnie mówi, że też ma, żebym sobie nie wmawiała 😛
U nas jest zupełnie na odwrót 😂 jak zaszłam w ciąże w lutym to gadał już do brzucha i biegał w około jakbym śmiertelnie chora była 😂
 
reklama
Do góry