reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć 😊
Przyłącze się. To moj 3 raz na tym forum. Mam 3 letnie dziecko, rok temu puste jajo i teraz chyba znowu zaczynamy bo nie myslimy o zabezpieczeniu...
Życzę wszystkim aby się udalo w tym roku!
Na pierwszą ciążę czekalam 4 lata
Teraz 16.06 mialam owu wg aplikacji i zobaczymy
 
Hej u mnie też cieplutko [emoji846] Rano, jak słońce wpada przez okno w sypialni to nie idzie wyleżeć i dzięki temu wstaję wcześniej niż zwykle, co mnie bardzo cieszy [emoji3]
Ja dziś w pracy do 17:00 i weekend. Dziś 22dc i żadnych dolegliwości. Temp. skoczyła o 0,3 stopnia. Mam bardzo dobry humor ostatnio, to pewnie po tym urlopie [emoji3]
Miłego dnia [emoji846]
 
Hej u mnie też cieplutko [emoji846] Rano, jak słońce wpada przez okno w sypialni to nie idzie wyleżeć i dzięki temu wstaję wcześniej niż zwykle, co mnie bardzo cieszy [emoji3]
Ja dziś w pracy do 17:00 i weekend. Dziś 22dc i żadnych dolegliwości. Temp. skoczyła o 0,3 stopnia. Mam bardzo dobry humor ostatnio, to pewnie po tym urlopie [emoji3]
Miłego dnia [emoji846]
✋ Ja tez dzis 22 dc 😝
 
Hahaha, opowiedz coś więcej [emoji1][emoji1] o co Wam poszło? [emoji1787]
Przy pokazywaniu świateł, gadał z kolegą i mnie nie słuchał. Kazał mi drugi raz pokazać to mu zwróciłam uwagę, że jest w pracy i ma obowiązek mnie słuchać [emoji16] no i się zaczęło.... Ale kretyn później kazał mi sprawdzać poziom oleju, jak mu powiedziałam, że nie mam w co wytrzeć tej miarki to mi kazał w bluzkę [emoji58] typowy cham
 
Przy pokazywaniu świateł, gadał z kolegą i mnie nie słuchał. Kazał mi drugi raz pokazać to mu zwróciłam uwagę, że jest w pracy i ma obowiązek mnie słuchać [emoji16] no i się zaczęło.... Ale kretyn później kazał mi sprawdzać poziom oleju, jak mu powiedziałam, że nie mam w co wytrzeć tej miarki to mi kazał w bluzkę [emoji58] typowy cham
Moglas sie odwołać... Przecież tak nie można. 😳
 
reklama
Do góry