reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, cały dzień nie wiedziałam za co się łapać, tyle tego było.. ale podczytywałam Was :)
Mnie i mężowi już całkiem odwaliło ;) .. cieszymy się sobą gdzie, jak i kiedy tylko możemy :O jesteśmy ze sobą 19 lat, 13 po ślubie a teraz jak nastolatki xD
W każdym razie polecam, idealnie odciąga od natrętnych i ciężkich myśli :)

Miłej nocki,
 
O to cudownie ze sie dobrze czujesz 😊 I 3mam ogromnie kciuki żeby teraz wreszcie się udało. A u mnie 28dc, ale że owulacje miałam dopiero 19dc to testowanie dopiero w przyszłym tyg 😉 A dokładnie w dzień ojca 😅
O cholerka😉 w dzień matki posypały się na forum pozytywne testy. Oby i w dzień ojca się posypały. W tym Ty 😊 to by był najlepszy prezent forever 😍
 
@angeliskax @coca zazwyczaj miałam cykle 29 dniowe ale po tym jak w maju po owu dostałam plamienia ktore trwały 10 dni to teraz nie wiem jak to będzie wyglądało 😕 no i brałam duphaston przez 10 dni w maju więc teraz ciężko będzie określić
 
Miałam się nie nakręcać. I na początku przyjęłam to na chłodno ale to jest silniejsze. Poniedziałek wtorek powinna być @(oby nie) . Także jeszcze w sumie czas. Wyszło by tak szybko?
Ja bym poszla na bete i zrobila przyrost, ladna kreska mysle, ze mozna gratulowac. 😉 bez sensu wydatkowac sie w testy, lepiej sprawdzic przyrost
 
Nie jestes sama! 🙌🏼 Mi tez przechodza przez glowe takie same mysli , zdarza sie to raz na jakis czas, szczegolnie jak przychodzi @ 😏
U mnie znowu nachodzą myśli, bo ja już mam prawie 4 letnie dziecko, że nie poradzę sobie z drugim, że jak będą chorować to oboje na raz itd :D takie dopadają mnie lęki bo czasami z jednym jest ciężko
 
reklama
Do góry