reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Miałam się nie nakręcać. I na początku przyjęłam to na chłodno ale to jest silniejsze. Poniedziałek wtorek powinna być @(oby nie) . Także jeszcze w sumie czas. Wyszło by tak szybko?
Jest to możliwe, bo moglo dojść u Ciebie szybko do zaplodnienia. Na teście widać kreske wiec tymbardziej beta utwierdzi Twoje przypuszczenie..Wybrałabym się na nią dla swojego świętego spokoju. :)
 
reklama
Najważniejsze że Wam odpowiada i jesteście zadowoleni. Dobry lekarz to podstawa ;) który dzień cyklu? Daleko jeszcze do testowania? U mnie 3dc od wczoraj clo, ale dobrze reaguje, nic nie odczuwam ;) 😋
O to cudownie ze sie dobrze czujesz 😊 I 3mam ogromnie kciuki żeby teraz wreszcie się udało. A u mnie 28dc, ale że owulacje miałam dopiero 19dc to testowanie dopiero w przyszłym tyg 😉 A dokładnie w dzień ojca 😅
 
jestem z Poznania :) dziękuję Ci za dobre słowa ❤️ wczoraj byłam strasznie załamana tym wszystkim , dzisiaj już jest lepiej .Doszłam do wniosku że muszę się czymś zająć żeby czas szybciej zleciał i chyba zacznę biegać ,może jakaś jazda na rowerze itp. bo przydało by się zrzucić kilka nadprogramowych kg :)
To bardzo dobry pomysł 🥰 ja też staram się wrócić do biegania- niestety ostatnio doskwierają mi bóle w podbrzuszu, a praca nieco dojeżdża psychicznie i wieczorami padam jak szczeniak, ale nadal jestem w fazie "motywacji" wiec mam nadzieje,ieje ze uda mi się do tego wrócić. Bo po bieganiu czyje się o niebo lepiej a i glowa jakas taka lżejsza 😊 i zadek tez lżejszy sie robi z czasem 🤣🤣🤣
 
Jeśli pozytywny test owulacyjny był 5.06 to owu mogła być 6.06 więc dziś jest 11dpo i jak najbardziej to możliwe, że już jest druga kreseczka na teście [emoji3590][emoji7][emoji110]
Trzymam kciuki za wspaniałą bete!
Robiłam testy owulacujne. Pozytywny wyszedł 13 dc. Tj 5.06. Dodam że od 4.06 biorę bromergon i od 2.06 ovarin
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakaś dolina mała mnie dopadła 😢 Macie tak nieraz, że przez te długie starania nie wyobrażacie sobie siebie w ciąży czy w roli mamy? Mnie nieraz nachodzą takie myśli, że może nie jest mi to dane, że może mam być tylko ciocia dzieci koleżanek, ehh jejku, chyba hormony szaleją... Muszę się trochę wyglądać, bo w domu zostałam sama nawet do kogo buzi otworzyć, chyba, że do psiutka 🐶
Powiem Ci ze im dłużej się staramy tym częściej mnie takie myśli nachodzą 🙊🙈 Wiec nie, nie jesteśmy sama. Ale! Trzeba te dołki jakos przetrwać i robić co swoje. Musimy być silne 😊 💪🏼 Damy radę! ❤
 
Do góry