reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Teraz tego chyba nie znajdę, ale jak masz fejsa to przejrzyj sobie grupę fundacji "Szczepienia - rozwiewamy wątpliwości". Tam zazwyczaj podają źródła. Wiele badań pewnie jest jeszcze prowadzonych, lub wyniki nie są jeszcze opublikowane, no ale stwierdzenie, że nie ma badań na tej grupie nie jest prawdą.
Byłam dzisiaj u lekarza, powiedział żeby się szczepić, ale czytałam zalecenia to owszem szczepić ale w drugim trymestrze. Jestem w piątym tygodniu ciąży i nie wiem co robić
 
Jak jeszcze byłam w ciąży to rozmawiałam z 2 niezależny u lekarzami i stanowisko było takie samo.
Jeśli jesteś już w ciąży i to ma być pierwsza dawka to poczekać do 13 tygodnia, jeśli pierwsza była przyjęta przed ciąża to drugą przyjąć o czasie.
Natomiast oczywiście najlepiej żebyś słuchała swojego lekarza
Byłam dzisiaj u lekarza, powiedział żeby się szczepić, ale czytałam zalecenia to owszem szczepić ale w drugim trymestrze. Jestem w piątym tygodniu ciąży i nie wiem co robić
 
Hej dziewczyny pisze z zapytaniem . 10 czerwca miałam USG jednak lekarz nie wyjaśnił wyniku tylko dał mi zdjęcie bez opisu. Jesli możecie pomóc to proszę bo nie wiem co myśleć . Po poronieniu w październiku dostałam Dupasthon dopiero teraz .
Nie wiem jakie jest pytanie, ale na zdjęciu masz podane wymiary macicy oraz grubość endometrium.
 
Hej, zerkniecie? Niestety nie mam pojęcia jak interpretować męskie wyniki 🤨 jest Ok?
E2D10B03-1EC4-49EA-929A-174A38E4795C.jpeg
 
Właśnie chciałam zapytać czy grubość endometrium po owulacji jest ok ? I nawet nie do końca wiem który wymiar to właśnie grubość endometrium . Nie znam się na tych odczytach
Endometrium masz 5,5 mm. Jeśli lekarz potwierdził, że jesteś po owulacji, to jest ono dość cienkie jak na tę fazę cyklu.
 
reklama
Do góry