reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To najlepiej iść na monitoring żeby chociaż jedną owulacje potwierdzić bo hormony mogą nic mądrego nie powiedzieć
Mam plan wybrać się na monitoring, ale daje sobie chociaż 3 cykle. W maju byłam na kontroli i gin mówiła, że "jajniki się budzą" , ale nie wiem czy finalnie doszło do owu.
 
Cześć Dziewczyny.
U mnie dzisiaj 14 dc (ostatni cykl trwał 40 dni ale owu była!).
Miała iść na pierwszy dzień monitoringu 18 dc. ale zwolnił się termin i idę dzisiaj zobaczyć czy coś rośnie, czy znowu długi cykl przede mną..
Jakie macie doświadczenia po podróżach/urlopach? Skraca Wam to cykl czy wydłuża?
4 dni byłam nad morzem, rower, spacery, winko :D Zastanawiam się jak na Was wpływają takie wycieczki.


Pozdrawiam :)
Dziewczyny, u mnie jednak zadziałało na plus. 14 dc. i pecherzyk 14 mm. Jak nigdy tak wcześniej. Oczywiście cały czas ten sam jajnik i tylko jeden pęcherzyk ale cieszymy się z małych rzeczy :) za 5 dni kolejna wizyta. Trzymam kciuki za siebie i za Was! 😘😘
 
Wydaje mi się, że jakieś tam badania już są, ale na małej grupie dlatego że pandemia dopiero trwa 1,5 roku i badania są jeszcze w toku 😉
Ja właśnie gdzieś widziałam wyniki badań przeprowadzone na liczbie 4000 tys kobiet i tam badali ile poronień, wad u dzieci itd ale ostatecznie to chyba te wyniki nie odbiegały od norm, które naturalnie występują wśród ludzi.
 
Ja właśnie gdzieś widziałam wyniki badań przeprowadzone na liczbie 4000 tys kobiet i tam badali ile poronień, wad u dzieci itd ale ostatecznie to chyba te wyniki nie odbiegały od norm, które naturalnie występują wśród ludzi
W sensie, że na 4mln (4000tyś) czy na 4 tysiącach (4tyś)?
 
Hej dziewczyny pisze z zapytaniem . 10 czerwca miałam USG jednak lekarz nie wyjaśnił wyniku tylko dał mi zdjęcie bez opisu. Jesli możecie pomóc to proszę bo nie wiem co myśleć . Po poronieniu w październiku dostałam Dupasthon dopiero teraz .
 

Załączniki

  • IMG_20210610_120939719.jpg
    IMG_20210610_120939719.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry