reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Serio? Dla mnie to brzmi kompletnie nieciążowo. Nie zrozum mnie źle, nie krytykuje tylko jestem ciekawa czy komuś się to sprawdziło. Jak na moje to to, że komuś akurat wyszedl chłopak po takich działaniach to kwestia zwykłego przypadku. Nie da się tak idealnie zaplanować zapłodnienia a co dopiero wybrać płci dziecka.
Oczywiście życze z całego serca żeby ten upragniony chłopak był.
Żeby zrobić chłopaka żołnierzyki muszą walić w lewy górny róg, a jak dziewczynki to w prawy dolny róg :)
Tak na poważnie działa, kuzynka tak działała ze swoją trójką. Ale czy mieli szczęście nie wiem. Może też być, że zachodzi za każdym razem jak dobrze facet strzela i stąd dobrze trafiała.
 
Kur**cy dostanę z tą moją @ [emoji2959][emoji2959][emoji2959]
Temperatura rano spadła o 0,2 do południa było czysto jakbym w życiu jeszcze okresu nie miała. Później jeden incydent na papierze i to taki nawet bym powiedziała konkretniejszy bo była kropla żywej krwi i już nawet chciałam ovarin łyknąć, ale do cholery jest znowu cisza.
W życiu tak nie miałam, zawsze moja @ to tsunami. Czy ktoś może mnie dobić? [emoji24]
 
Żeby zrobić chłopaka żołnierzyki muszą walić w lewy górny róg, a jak dziewczynki to w prawy dolny róg :)
Tak na poważnie działa, kuzynka tak działała ze swoją trójką. Ale czy mieli szczęście nie wiem. Może też być, że zachodzi za każdym razem jak dobrze facet strzela i stąd dobrze trafiała.

A na blizniaki jak sie powinno strzelac? 🤔
 
A to skąd wiesz, ze zle Ci wyznaczyły? [emoji39]
To ja pisałam, że mi źle wyznaczyły 😁
Premom mimo, że zauważyła skok temperatur to nadal upiera się że owu była w 14 dc jak byl pozytywny test owu.
Flo uznało 12 dc za owu nie wiadomo czemu.
Z kolei OF uważa że owu nie było w ogóle.
może jak w końcu cykl się skończy to się ogarną :)
 
reklama
Żeby zrobić chłopaka żołnierzyki muszą walić w lewy górny róg, a jak dziewczynki to w prawy dolny róg :)
Tak na poważnie działa, kuzynka tak działała ze swoją trójką. Ale czy mieli szczęście nie wiem. Może też być, że zachodzi za każdym razem jak dobrze facet strzela i stąd dobrze trafiała.
Powiedz proszę, że żartowałaś z tymi rogami [emoji15][emoji2960]
 
Do góry