reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Serio? Dla mnie to brzmi kompletnie nieciążowo. Nie zrozum mnie źle, nie krytykuje tylko jestem ciekawa czy komuś się to sprawdziło. Jak na moje to to, że komuś akurat wyszedl chłopak po takich działaniach to kwestia zwykłego przypadku. Nie da się tak idealnie zaplanować zapłodnienia a co dopiero wybrać płci dziecka.
Oczywiście życze z całego serca żeby ten upragniony chłopak był.
Czytalam to przed chwila i naszla mnie mysl co by moj M powiedział, jakbym mu taki plan podsunęła. 🤭 ja w takie rzeczy tez nie wierzę. Jedni seks uprawiają codziennie, drudzy co drugi, trzeci tylko na owu, co kto woli... zreszta dla mnie uprawienie seksu tak pod dziecko troche żałośnie brzmi, czyli jak swoje zrobia to juz nie bedzie bliskości, bo cel osiągnięty.
Wrwcajac do planu... Dla mnie grunt by bylo zdrowe a czy chlopiec czy dziewczynka? Bardzo bym chciala chlopca, ale nie oznacza, ze i malej kobietki nie bede kochac rownie mocno.
 
reklama
Tylko u mnie flo ma dane z ponad 2 lat i kilku monitoringów [emoji16]
I to jest pewnie klucz jej sukcesu u Ciebie [emoji16]

Czyli najlepiej jakbym ze 4 różne miała... [emoji23] [emoji23]
Ja w zasadzie uzywam od 3 miesięcy 4 aplikacji, uczą się, koryguje je jeśli trzeba i zobaczymy, która za następne 2 miesiące będzie u mnie najlepiej się sprawdzać [emoji6]
 
I to jest pewnie klucz jej sukcesu u Ciebie [emoji16]


Ja w zasadzie uzywam od 3 miesięcy 4 aplikacji, uczą się, koryguje je jeśli trzeba i zobaczymy, która za następne 2 miesiące będzie u mnie najlepiej się sprawdzać [emoji6]
Oczywista oczywistość 😁😅 choć wolałabym, żeby nie miał aż tylu danych 🤪😉
 
Co do planowania płci u dzieci, są jakieś badania że niby plemniki męskie są szybsze od żeńskich I dlatego jak się wstrzeli w Owu to większą szansa na chłopca. Żeńskie za to są ponoć bardziej wytrzymałe - męskie szybciej padają więc na dziewczynkę tak że 3 dni przed owu. Ale ja się w to nie bawiłam I nie potwierdzę a mam parkę. Chciałam syna dostałam corcie, chciałam druga corcie i dostałam syna 😂. Teraz mi zupełnie wszystko jedno, wolałabym chłopca bo byłaby mniejsza różnica wieku I mam ubrania I zabawki ale to jedyne "za" :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry