reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
To ja pisałam, że mi źle wyznaczyły [emoji16]
Premom mimo, że zauważyła skok temperatur to nadal upiera się że owu była w 14 dc jak byl pozytywny test owu.
Flo uznało 12 dc za owu nie wiadomo czemu.
Z kolei OF uważa że owu nie było w ogóle.
może jak w końcu cykl się skończy to się ogarną :)

A to przepraszam, coś zle może przeczytałam bo tak z doskoku jestem [emoji85] zauważyłam ze Premom patrzy bardziej na testy niż temp, Flo u mnie tez dziwnie działa a na OF akurat nie narzekam osobiście [emoji39][emoji39]
 
Patrzac na te koncepcję, plany to myślę czy takim ludziom łatwiej sie żyje. A właściwie kobietom, bo to one tutaj piszą...
Nie wiem[emoji2370] mi już jest ciężko zastanawiając się co tu zrobić żeby zajść w ciążę. Gdybym się jeszcze miała zastanawiać co zrobić żeby trafić w pożądaną płeć to chyba bym zwariowała. A mąż to by mi kopnął w [emoji527] i za drzwi.
 
reklama
Nie wiem[emoji2370] mi już jest ciężko zastanawiając się co tu zrobić żeby zajść w ciążę. Gdybym się jeszcze miała zastanawiać co zrobić żeby trafić w pożądaną płeć to chyba bym zwariowała. A mąż to by mi kopnął w [emoji527] i za drzwi.
Juz widze mine mojego M "kochanie mam harmonogram naszych zbliżen, pamiętaj o rogach." ...
 
Do góry