reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej, dziewczyny dopadl mnie straszny ból kręgosłupa. Czy mogę wziąść ibuprom, który jest przeciwzapalny i nasmarowac się maścią? Jestem tydzień po owulacji.
 
reklama
Ja chyba zatestuje 23.06 :D owu według moich obserwacji była 10 lub 11.06. Trochę szybko będę testować, ale to tak z okazji dnia ojca 😅 Niestety mam przeczucie, że ten cykl nie jest nasz...
U mnie aplikacja też pokazała owulację 10.06. Myslę, że na dzień ojca test już powinien coś pokazać❤. Oby nasze chlopaki rychło dołączyli do tego zacnego grona. Ja dostałam wczoraj opryszczki... oby to była oznaka skoku hormonów😉 Głowa do góry! Piłka w grze!
 
U mnie aplikacja też pokazała owulację 10.06. Myslę, że na dzień ojca test już powinien coś pokazać❤. Oby nasze chlopaki rychło dołączyli do tego zacnego grona. Ja dostałam wczoraj opryszczki... oby to była oznaka skoku hormonów😉 Głowa do góry! Piłka w grze!
Dziewczyny oby przeczucia Nas myliły i 22.06 abyśmy zobaczyły 2kreski i na dzień ojca cyk- prezent gotowy 😁😍
Jeśli się nie uda działamy w lipcu 😎
 
reklama
Hahah ja powinnam co najmniej za trzy dni dopiero, ale pewnie nie wytrzymam i jutro dokupię 500 testów 🙈
Nie umiem sie powstrzymać
Ale nie sądzę żeby się udało, jakieś takie przeczucie, chociaż powiem Wam ze nigdy wcześniej nie wsłuchiwałam się tak bardzo w swój organizm 🙈
Zazdroszczę samozaparcia, ja niestety nie jestem bardzo cierpliwa
 
Do góry