reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
A ja dzisiaj trochę was czytałam dziewczyny, ale nie miałam czasu nic pisać maluch marudny dużo uwagi dzisiaj potrzebował.

15 dc zaczynam mocniej czuć owu juz takie na pompowanie czyli możliwe że dzisiaj, czasami boli mniej a czasami tak że krok robię i promieniuje do stopy, zobaczę co temp przyniosą 😁
 
Może umów się na teleporadę do lekarza poz. Wystawi Ci receptę na Letrox w dawce którą uważa za stosowną (np. 50) To już będzie pomagać. A później endokrynolog Ci zweryfikuje dawkowanie. Ja przy takim wyniku będąc w ciąży dostałam Letrox 100 przez sześć dni i Letrox 125 na jeden dzień w tygodniu bo tsh na początku ciąży rośnie. Warto już jakoś uzupełniać hormon.
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli ten progesteron wskazywał że owulacja była a my nie odpuszczaliśmy dni płodnych. I jeśli na przeszkodzie stoi tylko ta tarczyca to czy są szanse na ciąże? Trochę mnie to martwi bo teraz zanim dostanę się do endokrynologa a w tą ciąże bym zaszła to boję się żeby to zaszkodziło dziecku. [emoji26]
 
a i jeszcze lekarz mi mówił, że trzeba brać do tego też (chyba maltodekstrynę, nie pamiętam o którą substancję chodzi) i dostałam Miovelia to łykania codziennie i też Miovelia nac (na okres 5 dni stymulacji z clo)
 
Jak zaszłabyś w ciążę to endokrynolog musi cię przyjąć w ciągu 7 dni. Ja się dowiedziałam na początku ciąży o niedoczynności i właśnie na siłę mnie gdzieś tam wciskali i po 5 dniach miałam wizytę 🙂

@Liwia92 mi ginekolog w pierwszej ciąży przepisał euthyrox więc nie martw się to, to jest taki lek, który ginekolodzy znają i przepisują i pomaga utrzymać ładnie tsh 😉

Kochana spokojnie. Chyba za mocno Cię nastraszyłam [emoji16]
Jeśli zaszłas w tym syjlu w ciążę to wspaniałe i cudownie i czekamy na [emoji3498]
W ciąży i tak kontroluje się poziom tsh bo lubi skakać i nawet jak przed ciąża ktoś miał idealne to w ciąży może mieć konieczność brania leków więc naprawdę nie masz się czym przejmować [emoji3590]
Dziękuję wam ❤️ faktycznie trochę się przestraszyłam ale taka już jestem 😅
 
Może umów się na teleporadę do lekarza poz. Wystawi Ci receptę na Letrox w dawce którą uważa za stosowną (np. 50) To już będzie pomagać. A później endokrynolog Ci zweryfikuje dawkowanie. Ja przy takim wyniku będąc w ciąży dostałam Letrox 100 przez sześć dni i Letrox 125 na jeden dzień w tygodniu bo tsh na początku ciąży rośnie. Warto już jakoś uzupełniać hormon.
O kurde widzisz nawet nie wiedziałem że można tak to ugryźć! Zadzwonię sobie jutro rano i będę trochę spokojniejsza jak będę mogła zacząć już działać teraz 😊 także dziękuję za informację 😘 kurde ale się dzisiaj na dziękowałam 😂 jesteście najlepsze! Zawsze można liczyć na dobrą radę dlatego lubię tu bywać ❤️
 
reklama
Oczywiście, że jest szansa na owu. Moja przyszła ok 38 dc ;)
Sprawdzaj testy i temperaturę i w końcu ją złapiesz. Ale jakby miało się bardzo wydłużać, to wiadomo - do lekarza.
12.01 mam już umówiona wizytę :) dziś temp spadła, może coś będzie na rzeczy . Jutro sikne tylko raz bo wyjeżdżamy rano i wracamy na noc. Chciałabym pójść do tego gina z czymś tj.chocby zaczetym kolejnym cyklem 😅 żeby nie trzeba było go na siłę kończyć.
 
Do góry