reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zgłaszam się [emoji16]


Jestem juz po. Dostałam 6 tabletek od 9 do 15 się męczyłam ale poszło szybko 😘

Ja

Co na to bierzecie dziewczyny, w jakich dawkach? Jak się czujecie po metforminie? U mnie to bardzo świeży temat, na razie brałam metę tylko przez 3 dni, bo złapało mnie uczulenie i musiałam wziąć sterydy (a przy metforminie nie można wg ulotki), ale szczerze mówiąc panicznie boje się tego leku🤷‍♀️

Jak zdiagnozowana? Po wskaźniku homa czy po krzywej?

Homa 3,7, a z krzywej wychodzi piękna IO (po dwóch godzinach insulina wciąż rośnie i jest 9 razy większa od tej na czczo)
 
reklama
A co myślicie tym... Dla sportu robię te owulaki... Przedwczoraj nic, wczoraj nic. Dziś dwa zrobiłam i kreska oczywiście nie pozytywną, ale widoczna bez problemu. Mam 28dc bez potwierdzonej owulacji. Od tygodnia biorę Mace i miosogyn. Jest jeszcze szansa na owu? Albo na normalną @ bez owulacji?
 
Biorę 3xdziennie glucophage 850
Z doświadczenia powiem, że tylko wchodzenie na metę jest trudne i bolesne. U mnie były bóle głowy, wymioty i biegunka. Wszystko około 3 dni. Później już luzik, a teraz po 2 latach to nie dzieje się nic [emoji16]
Co na to bierzecie dziewczyny, w jakich dawkach? Jak się czujecie po metforminie? U mnie to bardzo świeży temat, na razie brałam metę tylko przez 3 dni, bo złapało mnie uczulenie i musiałam wziąć sterydy (a przy metforminie nie można wg ulotki), ale szczerze mówiąc panicznie boje się tego leku[emoji2368]



Homa 3,7, a z krzywej wychodzi piękna IO (po dwóch godzinach insulina wciąż rośnie i jest 9 razy większa od tej na czczo)
 
A co myślicie tym... Dla sportu robię te owulaki... Przedwczoraj nic, wczoraj nic. Dziś dwa zrobiłam i kreska oczywiście nie pozytywną, ale widoczna bez problemu. Mam 28dc bez potwierdzonej owulacji. Od tygodnia biorę Mace i miosogyn. Jest jeszcze szansa na owu? Albo na normalną @ bez owulacji?
Miositogyn miało być
 
@RoseGold a to u Ciebie już z homa wychodzi bo mi chodziło, że niby norma homa do 2.5 ja mam 1.6 a spotkałam się z opiniami, że przy 1 i 1.5 dziewczyny dostawały metformine. Stąd zawsze mam rozkmine a moje wyniki widziało już 4 lekarzy 🤦‍♀️🤷‍♀️
 
Wszystko zależy od długości cyklu. Ja miałam w tym msc owulacje w 26 dc więc wszystko jest możliwe [emoji16]
W cyklach bezowulacyjnych @ też przychodzi często sama i to nie jest tak, że zawsze trzeba wywoływać
A co myślicie tym... Dla sportu robię te owulaki... Przedwczoraj nic, wczoraj nic. Dziś dwa zrobiłam i kreska oczywiście nie pozytywną, ale widoczna bez problemu. Mam 28dc bez potwierdzonej owulacji. Od tygodnia biorę Mace i miosogyn. Jest jeszcze szansa na owu? Albo na normalną @ bez owulacji?
 
reklama
Do góry