reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Kolorowa83! A miałaś robione przez ginekologa jakieś badania typu hormony, potwierdzenie owulacji itd , może po prostu w związku z wahaniami wagi twoja gospodarka hormonalna się rozregulowała
@Kolorowa83! A miałaś robione przez ginekologa jakieś badania typu hormony, potwierdzenie owulacji itd , może po prostu w związku z wahaniami wagi twoja gospodarka hormonalna się rozregulowała
Coś tam pobierała oprócz cytolagii i miałam odebrać 10 na wizycie ale dziś dzwoniła do mnie pielęgniarka że dr jest przeziębiona i przekłada wizytę na 30.06🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ czyli już po owulacji i znowu nic nie załatwię. A nie chce zmieniać lekarza bo ta doktor prowadziła każdą moją ciążę i w sumie jestem w czarnej dupie i nie wiem co robić teraz :(
 
reklama
Wiek pewnie ma jakiś wpływ już, jak to się mówi płodność kobiet spada po którymś tam roku życia :) ale masz czwórkę dzieci, to uda się również tym razem. Jakbyśmy miały takie histerię po każdym nieudanym cyklu to byśmy wszystkie na antydepresantach jechały a są tu dziewczyny co starają się już latami...i to o pierwsze dziecko. Ja jestem na początku 6 cyklu starań, ale za każdym razem powtarzam sobie, że ja już jedno dziecko mam, jedno szczęście już mam to nawet jakby miało się nigdy nie udać to nie ma co się załamywać bo jestem mamą...w gorszej sytuacji są kobiety które walczą bezskutecznie latami o swoje pierwsze upragnione szczęście.
Dziękuję za miłe słowa ;)
 
Coś tam pobierała oprócz cytolagii i miałam odebrać 10 na wizycie ale dziś dzwoniła do mnie pielęgniarka że dr jest przeziębiona i przekłada wizytę na 30.06🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ czyli już po owulacji i znowu nic nie załatwię. A nie chce zmieniać lekarza bo ta doktor prowadziła każdą moją ciążę i w sumie jestem w czarnej dupie i nie wiem co robić teraz :(
cieszyć się piękną pogodą, kochać się jak macie ochotę, znasz pewnie swoje ciało, starajcie się kochać jak najbliżej owulacji, może niekoniecznie parę razy dziennie :) tylko dajcie odpocząć, dojrzeć plemnikom żeby były w formie, w końcu coś tam mają na myśli specjaliści zalecając współżycie co drugi dzień :) i nie przejmować się...jak się znowu nie uda to wtedy będziesz mogła pomyśleć o jakiejś diagnostyce, może na tej wizycie na koniec czerwca będziesz już w trakcie "Zachodzenia " w ciążę :)
 
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
Aaaaaa moje gratulacje! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze ❤️
 
Pij wodę przed pobraniem. Minimum szklankę zwykłej niegazowanej wody. Będzie o wiele lepiej.
No właśnie problem w tym że wypijam już wodę przed pobraniem 🙈 widocznie muszę spróbować pić więcej 🤷‍♀️
Czy olej z czarnuszki można brać przez cały cykl?
Wydaje mi się że tak 🤔 wszędzie piszą że olej z wiesiolka tylko do owulacji a później można zmienić na czarnuszkę, to myślę że przed owulacją też nie szkodzi 🙄
 
Kurcze laski... 🥺 mam wyniki bety. 158 IU/L, myślałam że będzie dużo wyżej 😔 tym bardziej że to około 16dpo. W pierwszej ciąży która straciłam miałam 400 1 dzień po terminie spodziewanej miesiączki 😕
 
Nie smuć się tylko sprawdź przyrost [emoji3590]
Kurcze laski... [emoji3064] mam wyniki bety. 158 IU/L, myślałam że będzie dużo wyżej [emoji17] tym bardziej że to około 16dpo. W pierwszej ciąży która straciłam miałam 400 1 dzień po terminie spodziewanej miesiączki [emoji53]
 
reklama
Pojedynczy wynik bety nie mówi nic poza tym, że jesteś w ciąży[emoji2272]
Kurcze laski... [emoji3064] mam wyniki bety. 158 IU/L, myślałam że będzie dużo wyżej [emoji17] tym bardziej że to około 16dpo. W pierwszej ciąży która straciłam miałam 400 1 dzień po terminie spodziewanej miesiączki [emoji53]
 
Do góry