reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli ten progesteron wskazywał że owulacja była a my nie odpuszczaliśmy dni płodnych. I jeśli na przeszkodzie stoi tylko ta tarczyca to czy są szanse na ciąże? Trochę mnie to martwi bo teraz zanim dostanę się do endokrynologa a w tą ciąże bym zaszła to boję się żeby to zaszkodziło dziecku. 😥
Jak zaszłabyś w ciążę to endokrynolog musi cię przyjąć w ciągu 7 dni. Ja się dowiedziałam na początku ciąży o niedoczynności i właśnie na siłę mnie gdzieś tam wciskali i po 5 dniach miałam wizytę 🙂
 
reklama
Kochana spokojnie. Chyba za mocno Cię nastraszyłam [emoji16]
Jeśli zaszłas w tym syjlu w ciążę to wspaniałe i cudownie i czekamy na [emoji3498]
W ciąży i tak kontroluje się poziom tsh bo lubi skakać i nawet jak przed ciąża ktoś miał idealne to w ciąży może mieć konieczność brania leków więc naprawdę nie masz się czym przejmować [emoji3590]
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli ten progesteron wskazywał że owulacja była a my nie odpuszczaliśmy dni płodnych. I jeśli na przeszkodzie stoi tylko ta tarczyca to czy są szanse na ciąże? Trochę mnie to martwi bo teraz zanim dostanę się do endokrynologa a w tą ciąże bym zaszła to boję się żeby to zaszkodziło dziecku. [emoji26]
 
Do góry