reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja bete robiłam tylko dwa razy, w styczniu będzie trzeci, ale z musu, bo biorę duphaston... Raz zrobiłam 4 dni przed @ wyszła 2,4 później spóźniona ale przyszła @,oststnio zrobiłam 2 dni przed @ wyszła 2,3, również spóźniona @ przyszla. Normalnie czekałam do @, czasem jak rano nie było@ to robiłam test ciążowy. Ogólnie staram się trzymać, bo zbyt wczesne testowanie kosztowało mnie wiele emocji 😊
Powiedz coś więcej o becie przy duphastonie. Lekarz każe robić betę, żeby w razie czego dalej brać duphaston, tak?
 
Powiedz coś więcej o becie przy duphastonie. Lekarz każe robić betę, żeby w razie czego dalej brać duphaston, tak?
Ogólnie powiedziała mi, że mogę ale nie muszę, bo wg niej jestem okazem zdrowia i tylko lekko chcę pomóc duphaston i clo, żeby w końcu zaskoczyło 😁 powiedziała "dobrze byłoby gdyby Pani tą bete robiła" i, że jak odstawie nie sprawdzając to nie powinno to mieć wpływu na ewentualną ciążę.. Ale żebym miała w razie czego sumienie czyste robię 😊
 
Ogólnie powiedziała mi, że mogę ale nie muszę, bo wg niej jestem okazem zdrowia i tylko lekko chcę pomóc duphaston i clo, żeby w końcu zaskoczyło 😁 powiedziała "dobrze byłoby gdyby Pani tą bete robiła" i, że jak odstawie nie sprawdzając to nie powinno to mieć wpływu na ewentualną ciążę.. Ale żebym miała w razie czego sumienie czyste robię 😊
To chyba mnie namowiłaś i ja też zrobię betę haha😁 a jak ją będziesz robić? Dzień po zażyciu ostatniej tabletki?
 
reklama
Do góry