reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja za każdym razem sobie obiecuje, że będę czekała do okresu chociaż, ale faktycznie, betę ostatnio robiłam trochę wcześniej, tzn. 2 dni przed jakoś. Jakby coś było, to już by mi raczej pokazało

Jeszcze dzisiaj mówiłam, ze czekam do @ z testowaniem, ale to jest silniejsze ode mnie 😂
 
W pierwszej ciąży w dniu spodziewanej @ wyszła mi blada kreska tylko. Więc to tak naprawdę zależy od owu
Ja w pierwszej ciąży robiłam test 6 dni po terminie @ i wyszła kreska widoczna, ale słaba jak na ten dzień cyklu, wiec domyślam się, ze gdybym test zrobiła dzień przed @ czy nawet w dniu @ to mogłoby nic nie wyjść😛 tylko ze to był 2011 rok i nie miałam pojęcia, ze istnieje coś takiego jak testy owu, wiec nie mam pojęcia, kiedy miałam wtedy owulacje🙈
 
Zastanawiam się, czy nie zrobić troszkę szybciej bety, macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Ja bete robiłam tylko dwa razy, w styczniu będzie trzeci, ale z musu, bo biorę duphaston... Raz zrobiłam 4 dni przed @ wyszła 2,4 później spóźniona ale przyszła @,oststnio zrobiłam 2 dni przed @ wyszła 2,3, również spóźniona @ przyszla. Normalnie czekałam do @, czasem jak rano nie było@ to robiłam test ciążowy. Ogólnie staram się trzymać, bo zbyt wczesne testowanie kosztowało mnie wiele emocji 😊
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli ten progesteron wskazywał że owulacja była a my nie odpuszczaliśmy dni płodnych. I jeśli na przeszkodzie stoi tylko ta tarczyca to czy są szanse na ciąże? Trochę mnie to martwi bo teraz zanim dostanę się do endokrynologa a w tą ciąże bym zaszła to boję się żeby to zaszkodziło dziecku. 😥
 
Do góry