reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mi się udało dostać do lekarza na 4.01 to będzie 29dc po zabiegu a zawsze miałam po 24 więc mam nadzieję że @ mnie nie zaskoczy. Kupiłam też testy owu na allegro - jakiś pakiet 50sztuk - mam nadzieję że są dobre bo 2gi raz w życiu będę używać choć przy pierwszym nie ogarnęłam jak to działa tak do końca 😅. Jutro rano jadę po wyniki histpoatologii bo ponoć już są (Ale nie dzwonili więc chyba wszystko w normie). Pozostaje czekanie: na wizytę, na owulacje, na okres 🙈 który mam nadzieję jednak się nie zjawi. Dużo cierpliwości będę musiała mieć w tym nowym 2021 ;)
 
reklama
Mi się udało dostać do lekarza na 4.01 to będzie 29dc po zabiegu a zawsze miałam po 24 więc mam nadzieję że @ mnie nie zaskoczy. Kupiłam też testy owu na allegro - jakiś pakiet 50sztuk - mam nadzieję że są dobre bo 2gi raz w życiu będę używać choć przy pierwszym nie ogarnęłam jak to działa tak do końca 😅. Jutro rano jadę po wyniki histpoatologii bo ponoć już są (Ale nie dzwonili więc chyba wszystko w normie). Pozostaje czekanie: na wizytę, na owulacje, na okres 🙈 który mam nadzieję jednak się nie zjawi. Dużo cierpliwości będę musiała mieć w tym nowym 2021 ;)
mam prawdopodobnie te same testy (tez kupowałam 50 sztuk na Allegro) i mi się super sprawdzają🙂
 
Ja już po USG, owulacja była 😁😁😁
Teraz pozostaje czekać czy się udało tym razem 😀😀😀

lekarka, która mi go przepisała kazała brać 17-25dc, ale jak na złość, owulacje mam od kilku miesięcy 18-19dc. Byłam ostatnio w klinice i lekarz powiedział, żebym brała duphaston sztywno od 18dc, ze nie powinien blokować owulacji i tak bym tez brała, ale moj mąż tak rzadko bywa w domu na owulacje, ze mrozi mnie chociaż minimalna szansa, ze duphaston zaburzy mi cos w owulacji🙈 (dzisiaj właśnie mam 18dc i testy owu są jeszcze negatywne, obstawiam, ze jutro będzie już pozytyw). Naprawdę jestem grzeczną pacjentką i zawsze słucham lekarzy, a nie internetów, ale w tej sytuacji nie daje mi to spokoju🙈
Ja też grzecznie słuchałam swojej doktor i brałam duphaston od 16dc przez 10 dni i niestety przez dwa cykle miałam wrażenie że nie mam owulacji. W końcu po konsultacji z lekarzem odstawiłam duphaston i od razu zaszłam w ciążę 🙂
Także wydaje mi się że coś było na rzeczy i duphaston blokował mi owulację 😉 Moim zdaniem najlepiej jak się wsłuchasz w swój organizm. Rób testy owu i mierz temperaturę a zobaczysz czy masz owulację.
 
Widzę, że na tym forum umiecie tylko oceniać...myslalam, że takie forum polega na czymś innym niż obrażać od razu po jednej wiadomości. Zrobiłam wielki błąd dołączając tutaj...zostałam potraktowana jak jakaś patologia!!! Bardzo Paniom dziękuję za wszystko...
Źle zrozumiałaś dziewczyny :p @Monii123 tu sie wszytskie dziewczyny starają latami i nie jedna sytuacje widzialy. Chodzi o to, ze taki stan moze byc nawet dla Ciebie samej niebezpieczny. :) Nie stresuj się i zostań. Zobaczysz, że jest tu fajnie.
 
Hej dziewczyny! Czy pomoglibyście mi zinterpretować wyniki i powiedzieć czy jest okey? Bo kompletnie się nie znam 😅Zobacz załącznik 1220167Zobacz załącznik 1220168
Tak jak dziewczyny piszą poziom progesteronu wskazuje na przebytą owulacje a TSH niestety za wysokie, najlepiej by było między 1 a 2 . Ja mam 0.8 i gin też powiedział że ok. W drugiej ciąży miałam 2.2 i też mówił że ok. Polecam wybrać się do endokrynologa na pewno zleci więcej badań i unormuje TSH lekami.
@MamaR teraz oglądałam live dziewczyny, która szczepiła się na covid i tam się wypełnia ankietę i tak jak mówilam ciężarnych się nie szczepi i po szczepieniu zaleca się nie starać 2-3miesiace bo nie ma żadnych badań na wpływ stąd takie zalecenia.
Dziękuje, Też tak czytam że nie wiadomo jaki wpływ ma na ciążę a wręcz pisali że szczepionka może blokować zagniezdzenie się zarodka i uposledzac plemniki. Za mało badań maja by jednoznacznie powiedzieć jaki ma wpływ. Na kobietach w ciąży mie testowali. Ja na 99% nie będę się szczepic mąż też ale wiadomo jak zmuszą to pojdziemy. Maz jest mundurowym a ja nauczycielem więc oboje w budzetowce i boimy się że beda zmuszać pod rygorem że nie możemy pracować.
 
reklama
Tak jak dziewczyny piszą poziom progesteronu wskazuje na przebytą owulacje a TSH niestety za wysokie, najlepiej by było między 1 a 2 . Ja mam 0.8 i gin też powiedział że ok. W drugiej ciąży miałam 2.2 i też mówił że ok. Polecam wybrać się do endokrynologa na pewno zleci więcej badań i unormuje TSH lekami.

Dziękuje, Też tak czytam że nie wiadomo jaki wpływ ma na ciążę a wręcz pisali że szczepionka może blokować zagniezdzenie się zarodka i uposledzac plemniki. Za mało badań maja by jednoznacznie powiedzieć jaki ma wpływ. Na kobietach w ciąży mie testowali. Ja na 99% nie będę się szczepic mąż też ale wiadomo jak zmuszą to pojdziemy. Maz jest mundurowym a ja nauczycielem więc oboje w budzetowce i boimy się że beda zmuszać pod rygorem że nie możemy pracować.
Okey, dziękuję bardzo! Wezmę to sobie do serca i po nowym roku działam z tą tarczycą. Bo może to ona jest głównym winowajcą naszych niepowodzeń 😅
 
Do góry