reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kochane z dzisiaj, dzień po terminie @
Trzymam za Was wszystkie kciuki
 

Załączniki

  • 239cf167-8f4f-49c4-9682-cf82998b9f48.jpg
    239cf167-8f4f-49c4-9682-cf82998b9f48.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Tak estrogeny były podwyższone, progesteron w normie. Po hormonach zaczęło się wszystko normować
Ja w 7dc miałam endometrium 8,4mm
Dziękuje [emoji3526]

Hej laseczki
Trochę się wkurzyłam,dostalam tabletki clo na 2 cykle i lekarz kazal przyjsc miedzy 12-14 dniem cyklu na monitoring,niestety przyszlam dopiero 15 dc,lekarz mowi wygląda jakby owulacja juz byla..ale mam zrobić hormony 19-21 dnia cyklu i wtedy będzie wiadomo czy owulacja była.. to po hormonach widac lepiej niż po badaniu dowcipnym? Do tego pytam kiedy powinniśmy się starać a on do mnie:"no jak tam chcecie teoretycznie 12-16dc", wiec pytam jak często czy lepiej codziennie czy co drugi dzień,to mowi: "jak tam dacie rade" Tak się cieszyłam na te clo,mialam nadzieje bo juz dobrych kilka lat się staramy,kilku lekarzy i znowu takie nic..dziewczynki moze wy możecie odpowiedzieć na pytania na które doswiadczony lekarz nie odpowiedzial?milej nocki zycze
Po owulacji wzrasta poziom progesteronu i jeśli jest powyżej 10 to w zasadzie przyjmuje się, ze do owulacji doszło. Często lekarze zlecają takie badanie dla potwierdzenia i sprawdzenia przy okazji czy z progiem jest wszystko ok.

Jest wgl jakaś reguła co jest lepsze, czy clo czy letrozol? Co skuteczniejsze? W jakim przypadku co jest dla kogo lepsze?
Nie ma. Zależy od organizmu, co na kogo po prostu zadziała lepiej.
 
Witajcie dziewczyny,
Kochane z dzisiaj, dzień po terminie @
Trzymam za Was wszystkie kciuki
Gratulacje!! :) ja dzisiaj też testowałam, ale muszę powtórzyć, bo wydaje mi się, że to raczej błąd testu... Jestem 2 dni po planowanym terminie @ i wyszedł jakiś bladzioch i nie wiem czy to serio czy ja mam urojenia... Na betę najwcześniej pewnie w poniedziałek bym mogła ruszyć.
Miłego dnia dla Was.
 
Witajcie dziewczyny,

Gratulacje!! :) ja dzisiaj też testowałam, ale muszę powtórzyć, bo wydaje mi się, że to raczej błąd testu... Jestem 2 dni po planowanym terminie @ i wyszedł jakiś bladzioch i nie wiem czy to serio czy ja mam urojenia... Na betę najwcześniej pewnie w poniedziałek bym mogła ruszyć.
Miłego dnia dla Was.
możesz pokazać, zawsze ktoś obiektywnie spojrzy.:) trzymam kciuki żeby to było TO :) miłego dnia
 
możesz pokazać, zawsze ktoś obiektywnie spojrzy.:) trzymam kciuki żeby to było TO :) miłego dnia

Kochana, w sumie to masz rację. Dziś po pracy pójdę po testy i sprawdzę jeszcze jutro rano. 😱
Nie wiem totalnie, ale pierwsza moja myśl była, że to pewnie wadliwy test.
 

Załączniki

  • IMG_20210602_053906.jpg
    IMG_20210602_053906.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 133
Kochana, w sumie to masz rację. Dziś po pracy pójdę po testy i sprawdzę jeszcze jutro rano. 😱
Nie wiem totalnie, ale pierwsza moja myśl była, że to pewnie wadliwy test.

NIE SĄDZĘ ŻE TO POMYŁKA!! :) Trzymam najmocniej kciuki, pinki robią czasem psikusy, cienie, ale tutaj jest normalnie widoczna jasna kreseczka. Moim zdaniem ogromne szanse na powodzenie!
 
reklama
Gratulacje dziewczyny [emoji4] mam nadzieję że odczarowalyscie czerwiec i teraz posypią się same [emoji3498] [emoji3448]
Kochane z dzisiaj, dzień po terminie @
Trzymam za Was wszystkie kciuki
Kochana, w sumie to masz rację. Dziś po pracy pójdę po testy i sprawdzę jeszcze jutro rano. [emoji33]
Nie wiem totalnie, ale pierwsza moja myśl była, że to pewnie wadliwy test.
 
Do góry