reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie dzisiaj 9 dc, więc się staramy. Z takich ciekawostek, bo ostatnio pisałam, że się zaszczepiłam to jedynie co bolała mnie jeden dzień trochę bardziej ręka, zero gorączki czy osłabienia czułam się tak samo jak zawsze, zobaczymy czy to samo będzie po drugiej dawce. 🤗
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie dzisiaj 9 dc, więc się staramy. Jutro zaczynam nową pracę przy okazji zaraz zaczyna mi się sesja, więc sporo rzeczy na głowie i zawsze coś nowego, może przynajmniej szybko zleci ten cykl jakby się nie miał zakończyć. Z takich ciekawostek, bo ostatnio pisałam, że się zaszczepiłam to jedynie co bolała mnie jeden dzień trochę bardziej ręka, zero gorączki czy osłabienia czułam się tak samo jak zawsze, zobaczymy czy to samo będzie po drugiej dawce. 🤗
ja właśnie miałam drugą dawkę w czwartek i super nawet ręka nie bolała :) - po pierwszej dawce miałam tj ala zakwas ręki i to wszystko. :)
 
Dziewczyny jest ok?
IMG_20210531_153701.jpeg
 
Ja tak wczoraj dwie znajome z brzuszkami zaszpanowaly na FB, dziś już kolejna...i to nie jest że ja tego szukam. No wchodzę na FB I widzę takie rzeczy. I jak tu się sie dobrze nastrajać...wszędzie dookoła same ciąże, u mnie nic. Normalnie boli na to patrzeć.
 
reklama
Do góry