reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
MM eutyrox w poniedziałek czwartek i niedzielę. Ma miesiąc na razie. Zobaczyć czy będzie ok.
Mi lekarz powiedziała że tsh 2.5 to za dużo. Mam zrobić ponowne badania w 3 dc i po niego pójść. Pewnie dostanę leki. Także twoje 2.44 też nie jest zadowalające [emoji53]
 
Sprawdź czy nie masz przerostów endometrium. Albo zapalenia endometrium. Ja tak miałam. A ostatnimi czasy nawet bez przerwy. I okazało się, że Mi endometrium przerasta[emoji3064]na szczęście skończyło się tylko na hormonach
Ja zazwyczaj 4 dni po owulacji zaczynam plamić i trwa to 5-6 dni a potem 3 dni spokoju i przychodzi miesiączka. Nie wiem czemu tak się dzieje. Progesteron mam w granicach 13-20. Prolaktyna ok 18-25. Więc wsyztsko chyba ok.
 
Sprawdź czy nie masz przerostów endometrium. Albo zapalenia endometrium. Ja tak miałam. A ostatnimi czasy nawet bez przerwy. I okazało się, że Mi endometrium przerasta[emoji3064]na szczęście skończyło się tylko na hormonach

Opowiedz proszę więcej. Jak ostatecznie to potwierdzilas, jak długo brałaś hormony?
 
Hej dziewczyny w ten poniedziałkowy poranek :)
Leniwa niedziela z moim w łóżku 😍A dziś znowu w pracy. Jajniki nadal zakłuwają raz na jakiś czas ale nie dają o sobie zapomnieć innych objawów brak oprócz sprawdzania czy przypadkiem dzień nie minął 😂 trzymajcie kciuki aby @ 6.06 nie przyszła bo bardzo pragnę zobaczyć te 2 kreski na teście 😍
Wzięłam sobie do serducha żeby nie robić testu wcześniej tak jak pisalyście ale np.dzień lub 2 przed pokaże coś jeśli by się udało?
Czy czekać do @?
Matko święta nigdy nie sądziłam że kiedykolwiek będę miała takie parcie na bobaska🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Schiza u mnie straszna 10 testów o czułości 10 już czeka w pogotowiu a to jeszcze 6 dni😭😭😭😭.. masakra
Wiem ale nic nie poradzę że moja głowa tak działa. Nawet mój wczoraj stwierdził,że mi ja głowę chyba siada bo non stop tylko czytam,gadam i doszukuję się objawów :(
Doskonale Cię rozumiem, też tak dopiero miałam, nie ma na to sposobu, trzeba samemu do tego "dojrzeć". Ja tak jak wcześniej pisałam tak ciut ciut odpuściłam głowę że nie myślę tyle o tym. Ale my już właśnie po staraniach III już nie mogę się doczekać aż te 2 tyg szybciutko zlecą :)
P. S A myślałam że to ja jestem zaopatrzona, 4 testy czekają :D Bo raz miałam tylko 1 który wyszedł niby pozytywny w dzień spodziewanej @ a nie miałam drugiego, a to niedziela była, a w nocy przyszedł okres i do tej pory nie wiem czy fałszywy czy biochem. Więc od tamtej pory mam zapas i testuję PO spodziewanym dniu :D
 
Ja tak wczoraj dwie znajome z brzuszkami zaszpanowaly na FB, dziś już kolejna...i to nie jest że ja tego szukam. No wchodzę na FB I widzę takie rzeczy. I jak tu się sie dobrze nastrajać...wszędzie dookoła same ciąże, u mnie nic. Normalnie boli na to patrzeć.
No właśnie weszłam poczytać wiadomości na WP i pierwsza informacja Kasia Tusk w drugiej ciąży 😄 a potem czytam artykuł o podbitej przez rodziców 3 latce która walczy o życie... Ma 2 rodzeństwa a 23 letnia mamusia w kolejnej ciąży 🙂 Co za złośliwość losu że taka znecajaca się nad dziećmi pi.da jest taka płodna a człowiek dałby wszytko i nie może mieć jednego 😂 brak słów.
screenshot_2021-05-31-17-10-29-657_com-mi-globalbrowser-jpg.1277460
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-31-17-10-29-657_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2021-05-31-17-10-29-657_com.mi.globalbrowser.jpg
    355,6 KB · Wyświetleń: 262
reklama
TSH za wysokie do starań o ciąże, idź do gina i umów wizytę sobie u endokrynologa
Kurde, ja to już nie wiem co mam myśleć o tym moim leczeniu. Miałam TSH ok 3 endokrynolog powiedział, że przy staraniach to jest ok. Poszłam do kolejnej powiedziała, że TSH jest za wysokie i trzeba zbić. Mimo przyjmowanych leków i większej dawki TSH skacze góra - dół. Teraz z kolei poszłam do dr n. med. Ginekologa-endokrynologa to powiedziała, że TSH w moim przypadku będzie skakać i trzeba patrzeć na FT4, które mam w normie. Zgłupieć idzie...
 
Do góry