reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny polećcie dobre tabletki na infekcję intymną, koniecznie do połykania, nie globulki. Niestety mój ginekolog jest na urlopie i chcę uderzyć do rodzinnego, żeby mi coś przepisał.
Idź/zadzwoń do innego ginekologa ewentualnie niech ten lekarz rodzinny Ci coś przepisze. Polecanie tabletek na infekcje kiedy nie wiadomo co ci dolega dokładnie nie jest rozsądne
 
reklama
Aczkolwiek super ze idziesz na monitoring bo podobny ból bywa przy przedtymulowanii lekami (nie wiem czy jakieś bierzesz) i przy torbieli - przynajmniej z mojego doświadczenia wiec warto zerknąć czy wszystko Ok. Obstawiam ze to owulacja zbliżająca sie! Powodzenia :)
Tak, jestem stymulowana letrozolem. Więc by się zgadzało 😉 obyś miała dobre przeczucia 😍 gdyby to było coś niebezpiecznego to dziś się dowiem . Dzięki za odpowiedź 😉😊☺️
 
Cześć dziewczyny. Ja się ostatnio nie odzywałam, bo tak jak część z Was, za bardzo już schizuję :( Musiałam sobie zrobić małą przerwę od forum, bo ostatnio moje myśli to jest cały czas tylko dziecko, rozmowy z mężem - dziecko, sny - dziecko, pozytywne testy ciążowe. Nie mogę się skupić na pracy, a brzydka pogoda też nie pomaga, bo nawet nie chce mi się iść na spacer czy na rower.
Chciałam się umówić do mojego ginekologa, a okazało się, że on teraz ma urlop i terminy dopiero na koniec czerwca :( I nie wiem, co robić, bo miałam go zapytać o szczepienie i ogólnie czy daje już zielone światło na starania. Ostatnio jak byłam w marcu, to powiedział, że możemy zacząć właśnie tak czerwiec/lipiec, ale jeszcze miałam przyjść na kontrolę.
Jestem teraz w 7dc i nie wiem, co robić, bo szkoda mi marnować tego cyklu. Chyba umówię się do jakiegoś innego lekarza, ale myślę, że to już dobry czas - 7 miesięcy od łyżeczkowania i prawie pół roku od prawdopodobnie cp i leczenia metotreksatem.
 
Dziewczyny polećcie dobre tabletki na infekcję intymną, koniecznie do połykania, nie globulki. Niestety mój ginekolog jest na urlopie i chcę uderzyć do rodzinnego, żeby mi coś przepisał.
mi to gin tak profilaktycznie kazała sobie Provag wykupić ale to takie bardziej na zasadzie odbudowy flory bakteryjnej bo mówiła, że globulki dopochwowe będą nam "przeszkadzać"
 
reklama
Do góry