reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja dużo pracuję i wtedy o tym nie myślę, a po pracy szukam sobie zawsze jakiegoś zajęcia. Książki, Netflix, porządki w szafach, lubię też coś planować np. urlop teraz - myślę, co będziemy robić na miejscu, co wziąć ze sobą itd. I tak leci miesiąc za miesiącem [emoji846]
To wasz wyjazd zapowiada się bardzo aktywnie, pomijając nawet góry [emoji48][emoji173] a gdzie jedziecie?
Jedziemy do Zakopanego:) co roku jeździmy bardzo nam się tam podoba, a do morza mamy daleko;D faktycznie musze zapalnować ten czas na porządkach, jestem z natury bardzo niecierpliwa a jak nie mam zajęcia to ciągle myślę czy się uda i tak dalej. A jeszcze co chwile widzę ze koleżanki ze studiów z brzuszkami aż się łezka kręci w oku. Chyba sie sama nakręcam.
 
reklama
dla mnie to jakas masakra 😂 jestem tak niecierpliwa ze najpierw czekam na te płodne a później to najchętniej codziennie bym testowała 😅 ja w tym czasie gotuje i pieke, codziennie coś nowego aż lodówka pęka w szwach 😂 przynajmniej w pracy się cieszą bo zawsze coś zaniosę 😂 a tak serio to chyba tylko to i praca jakoś pomagają
O rany jesteś lepsza ode mnie;D chociaż ostatnio tez robiłam test kilka dni przed miesiączką;D
 
Hej dziewczyny w ten poniedziałkowy poranek :)
Leniwa niedziela z moim w łóżku 😍A dziś znowu w pracy. Jajniki nadal zakłuwają raz na jakiś czas ale nie dają o sobie zapomnieć innych objawów brak oprócz sprawdzania czy przypadkiem dzień nie minął 😂 trzymajcie kciuki aby @ 6.06 nie przyszła bo bardzo pragnę zobaczyć te 2 kreski na teście 😍
Wzięłam sobie do serducha żeby nie robić testu wcześniej tak jak pisalyście ale np.dzień lub 2 przed pokaże coś jeśli by się udało?
Czy czekać do @?
Matko święta nigdy nie sądziłam że kiedykolwiek będę miała takie parcie na bobaska🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Schiza u mnie straszna 10 testów o czułości 10 już czeka w pogotowiu a to jeszcze 6 dni😭😭😭😭.. masakra
Trzymam kciuki:*:D ja robiłam ostatnio jakieś 3 albo 4 dni przed miesiączką test I widać było już kreskę. Ale lepiej poczekazeby nie bylo wątpliwosci;D
 
Dziś 13dc . Jutro monitoring. Kurcze jak mnie boli brzuch na dole,jajniki chyba. Jak siadam na toaletę i się napinam żeby się wysiusiac to ból jak cholerka. Pewnie jestem blisko owu..lub tak sobie wkręcam. To normalne?Śluzu plodnego opór od przedwczoraj. Ile u was dni występuje śluz płodny? W dzień owu też jest? Czy to sprawa indywidualna i każdy ma inaczej? Biorę estrofen na endo,moze to wywołuje ten ból? Ból około owulacyjny jest niby normalny,moze ja jestem poje*ana i przeżywam każdy objaw 😂😂😂
Mam dokładnie tak samo czasem przed owulacja, chyba jak już pecherzyk duży, dokładnie przy siadaniu najgorzej! Robię wszystko ostrożnie 😂 i u mnie to jest dużo bardziej nieprzyjemny ból niż podczas miesiączki. Ale nie w każdym miesiącu taki sam. W tym np ledwo delikatnie czułam a akurat tuż przed owu byłam u ginekologa wiec wiem ze była.
 
Dziś 13dc . Jutro monitoring. Kurcze jak mnie boli brzuch na dole,jajniki chyba. Jak siadam na toaletę i się napinam żeby się wysiusiac to ból jak cholerka. Pewnie jestem blisko owu..lub tak sobie wkręcam. To normalne?Śluzu plodnego opór od przedwczoraj. Ile u was dni występuje śluz płodny? W dzień owu też jest? Czy to sprawa indywidualna i każdy ma inaczej? Biorę estrofen na endo,moze to wywołuje ten ból? Ból około owulacyjny jest niby normalny,moze ja jestem poje*ana i przeżywam każdy objaw 😂😂😂
Aczkolwiek super ze idziesz na monitoring bo podobny ból bywa przy przedtymulowanii lekami (nie wiem czy jakieś bierzesz) i przy torbieli - przynajmniej z mojego doświadczenia wiec warto zerknąć czy wszystko Ok. Obstawiam ze to owulacja zbliżająca sie! Powodzenia :)
 
Hej dziewczyny w ten poniedziałkowy poranek :)
Leniwa niedziela z moim w łóżku 😍A dziś znowu w pracy. Jajniki nadal zakłuwają raz na jakiś czas ale nie dają o sobie zapomnieć innych objawów brak oprócz sprawdzania czy przypadkiem dzień nie minął 😂 trzymajcie kciuki aby @ 6.06 nie przyszła bo bardzo pragnę zobaczyć te 2 kreski na teście 😍
Wzięłam sobie do serducha żeby nie robić testu wcześniej tak jak pisalyście ale np.dzień lub 2 przed pokaże coś jeśli by się udało?
Czy czekać do @?
Matko święta nigdy nie sądziłam że kiedykolwiek będę miała takie parcie na bobaska🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Schiza u mnie straszna 10 testów o czułości 10 już czeka w pogotowiu a to jeszcze 6 dni😭😭😭😭.. masakra
To zrozumiałe i chyba większość z nas przechodzi taki etap, ale to strasznie zle działa na psychikę :(
 
reklama
Do góry