reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej 🙌🏼 Jesli chcesz stymulować cykl to 5dc jest idealny na wizyte :) a czemu zmieniasz lekarza?
Długo by mówić...chodziłam do innego, do kliniki nieplodnosci. Rok temu w lipcu udało się zajść po stymulacji w 3 cyklu, ale we wrześniu poronienienie. W listopadzie kolejne plus covid. Potem kazał odczekać nam chwilę po covidzie. I w styczniu rozkręciła się nerwica i teraz staje na nogi znowu. Chce do kogoś innego, bo już nie mam siły. Długo tam chodziłam...
 
Długo by mówić...chodziłam do innego, do kliniki nieplodnosci. Rok temu w lipcu udało się zajść po stymulacji w 3 cyklu, ale we wrześniu poronienienie. W listopadzie kolejne plus covid. Potem kazał odczekać nam chwilę po covidzie. I w styczniu rozkręciła się nerwica i teraz staje na nogi znowu. Chce do kogoś innego, bo już nie mam siły. Długo tam chodziłam...
Boziu 😳😔 to troche przeszłaś. Ja powiem szczerze ze jestem sceptycznie nastawiona do klinik leczenia niepłodności, mam kilka znajomych par ktorzy leczyli sie w klinikach i tam najwazniejsze to zeby kasa byla a dobro czlowieka drugorzędne . Jedni nawet dostali opierdziel od lekarza jak powiedzieli ze chcieliby swoj przypadek skonsultować z lekarzem niezależnym ze to uwłacza ich klinice itd... szybko z tamtad uciekli i teraz sa rodzicami 🙂
Takze uwazam ze to dobry krok :) trzymam kciuki i duzo zdrowka 🙏🏼🥰
Edit: a mozna widziec co bylo przyczyna poronień ?
 
Boziu 😳😔 to troche przeszłaś. Ja powiem szczerze ze jestem sceptycznie nastawiona do klinik leczenia niepłodności, mam kilka znajomych par ktorzy leczyli sie w klinikach i tam najwazniejsze to zeby kasa byla a dobro czlowieka drugorzędne . Jedni nawet dostali opierdziel od lekarza jak powiedzieli ze chcieliby swoj przypadek skonsultować z lekarzem niezależnym ze to uwłacza ich klinice itd... szybko z tamtad uciekli i teraz sa rodzicami 🙂
Takze uwazam ze to dobry krok :) trzymam kciuki i duzo zdrowka 🙏🏼🥰
Edit: a mozna widziec co bylo przyczyna poronień ?
Nie wiem co, pierwsza to było puste jajo, lyzeczkowanje i hist pat nic nie wykazał druga to prawdopodobnie biochemiczna , chociaż beta już była wysoka bo doszła do 800, ale w macicy nie było nic widać bo za mała beta. A ale jednocześnie zachorowałam w tym czasie na covid, myślałam że to przeziębienie i w tym czasie zrobiłam test i dwie kreski. I powiedziano mi że to może być przyczyną.
Także ehhh ciężko jest. Kurde naprawdę teraz wszyscy dookoła mają problemy z ciążami. No nie wiem czy znam jakichś znajomych którzy mieli bezproblemowo. Moja bliska koleżanka też poroniła dwa razy, jedno w drugim trymestrze już. A teraz od miesiąca cieszy się malutka córeczka. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda, bo już mam różne myśl
 
Dziewczyn powiedzcie Czy można zrobić tyle badań za jednym razem? Chce je zrobić w 3dc. Ile potrzeba krwi do tego? Powiem szczerze że mam dość gesta krew i przy pobraniu pielęgniarki musiały się natrudzić żeby kropla poleciała. Czy w waszych miastach też jest tak drogo? Hormony męskie w pakiecie to DHEAS, Testosteron, Estradiol.
 

Załączniki

  • IMG_20210528_211539.png
    IMG_20210528_211539.png
    99,2 KB · Wyświetleń: 85
Dziewczyn powiedzcie Czy można zrobić tyle badań za jednym razem? Chce je zrobić w 3dc. Ile potrzeba krwi do tego? Powiem szczerze że mam dość gesta krew i przy pobraniu pielęgniarki musiały się natrudzić żeby kropla poleciała. Czy w waszych miastach też jest tak drogo? Hormony męskie w pakiecie to DHEAS, Testosteron, Estradiol.

U mnie od razu jest napisane ile próbek jest potrzebnych do wykonania badań z koszyka. Może zadzwoń i zapytaj? Myślę, że ze dwie by były.
 
Dziewczyn powiedzcie Czy można zrobić tyle badań za jednym razem? Chce je zrobić w 3dc. Ile potrzeba krwi do tego? Powiem szczerze że mam dość gesta krew i przy pobraniu pielęgniarki musiały się natrudzić żeby kropla poleciała. Czy w waszych miastach też jest tak drogo? Hormony męskie w pakiecie to DHEAS, Testosteron, Estradiol.
Tez robiłam bardzo dużo badań,ale z jednej fiolki są w stanie zrobić dużo badań. Mi brali 3 szt. Tak, u nas też jest tak drogo. Jeśli mogę doradzić to ja zrobiłam tak.. zadzwoniłam anonimowo do laboratorium w tym ośrodku gdzie chodzę do gina po cennik,podalam nazwy badań krwi ona podała ceny, po zsumowaniu wyszło koło 500. Zadzwoniłam z anonima następnie do naszego powiatowego szpitala i tam wyszło koło 300. Zawsze w szpitalu jest taniej niż w tych ich klinikach. Samo amh u nich 200 a w szpitalu 98, a to już duży pieniądz. A co do badań insuliny,glukozy,tarczycy to od rodzinnego chcij skierowanie. Ja wzięłam. Zawsze to coś w kieszeni,a te wizyty i leki są tak drogie więc każdy orze jak może.
 
reklama
Do góry