reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jejku myślałam, że to tylko ja tak odczuwam, też mi ciężko tym bardziej, że koleżanki na fb wstawiają zdjęcia swoich dzieciaczków z kwiatkami, ale wierzę, że w końcu i my będziemy obchodzić to święto!!!
Dokładnie, ja otworzyłam na 5 minut Facebooka i Instagram i same zdjęcia znajomych z dziećmi i piękne opisy, jakie to wielkie szczęście być matką i nie ma nic piękniejszego na świecie niż macierzyństwo. Też bym chciała się przekonać....😔
 
reklama
[emoji123]
Screenshot_20210526_100011_com.instagram.android_edit_69248619225368.jpeg
Screenshot_20210526_100021_com.instagram.android_edit_69264120088387.jpeg
Screenshot_20210526_100026_com.instagram.android_edit_69279395096718.jpeg
 
Hej dziewczyny ! Brałam od 1dc kapsułki oleju z wiesiołka i wiecie co nie wystąpił u mnie wgl śluz płodny ? Czy jego stosowanie może tez powodować przeciwne skutki ? Dziś jest mój 18 dc i zero śluzu a okres za 11 dni .. Czy to oznacza ze cykl już jest skreślony bo owulacji nie było ?

U mnie efekty były po 3 miesiącach stosowania. Poza tym to, ze nie widzisz śluzu nie znaczy, ze go tam nie ma i nie warunkuje to wystąpienia owu [emoji6]
 
reklama
Do góry