reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ooo, właśnie wróciłam od ginekologa i też mam receptę na Clostilbegyt 🙈


Ta moja wizyta dzisiaj nie była zbyt przyjemna 🙄 pokazałam lekarzowi kartę informacyjną z wizyty w klinice która zajmuje się diagnostyką endometriozy. Pokręcił głową ale powiedział że popatrzy też na USG czy nie ma jakiegoś polipa i niby coś tam widział ale nie do końca był pewny czy to nie jakaś dziwna struktrua endometrium 😒 ogólnie wyszło na to że jestem dzisiaj w 12dc a wg obrazu USG jestem już po owulacji 🤨 było trochę płynu, endometrium 8,7mm. Więc kolejny dziwny cykl 🥺 dostałam receptę na duphaston od 16 do 25dc i na ten Clostilbegyt 3-7dc. Mam przyjść na kontrolę między 10 a 12 dc. Także kolejny majowy cykl spisany na straty 🙈🤦‍♀️ na co w ogóle jest ten Clostilbegyt??? Mi lekarz mówił że on hamuje pik LH ale nie do końca zrozumiałam... To znaczy że w cyklu w którym będę go brać nie będzie owu? 😳
 
Jejku, teraz widzę na jakimś forum że dziewczyny zaczynają z tym clo od pół tabletki 🙈 a ja mam brać od razu dwa razy po jednej całej 😳 miała też któraś z Was tak?
 
Jejku, teraz widzę na jakimś forum że dziewczyny zaczynają z tym clo od pół tabletki 🙈 a ja mam brać od razu dwa razy po jednej całej 😳 miała też któraś z Was tak?
Tak, ja właśnie jestem po stymulowanym cyklu tez pierwszym Clo i również miałam dawkę 2x1 tab. udało mi się wychodowac jeden pęcherzyk 🤷‍♀️🤷‍♀️ Atualnie czekam na miesiączkę lub na niespodziankę, zostały 3 dni .
 
Tak, ja właśnie jestem po stymulowanym cyklu tez pierwszym Clo i również miałam dawkę 2x1 tab. udało mi się wychodowac jeden pęcherzyk 🤷‍♀️🤷‍♀️ Atualnie czekam na miesiączkę lub na niespodziankę, zostały 3 dni .
A ile dni brałaś?? Wcześniej miałaś stwierdzone cykle bezowulacyjne? Nie miałaś pęcherzyka dominującego? Ja jestem wkurzona bo jak po poronieniu i łyżeczkowaniu musiałam czekać na unormowanie tarczycy to przez okres jakichś 8 miesięcy latałam co najmniej raz w miesiącu na kontrolę do ginekologa. I zawsze był piękny pęcherzyk dominujący, albo było świeżo po owulacji i wyglądało na to że wszystko działa tak jak powinno. A teraz jak możemy już się starać to nagle okazuje sie że wszystko mi się poprzestawiało 😠
 
A ile dni brałaś?? Wcześniej miałaś stwierdzone cykle bezowulacyjne? Nie miałaś pęcherzyka dominującego? Ja jestem wkurzona bo jak po poronieniu i łyżeczkowaniu musiałam czekać na unormowanie tarczycy to przez okres jakichś 8 miesięcy latałam co najmniej raz w miesiącu na kontrolę do ginekologa. I zawsze był piękny pęcherzyk dominujący, albo było świeżo po owulacji i wyglądało na to że wszystko działa tak jak powinno. A teraz jak możemy już się starać to nagle okazuje sie że wszystko mi się poprzestawiało 😠
Wcześniej jak mi jakiś pęcherzyk usósł to robiły mi sie torbiele krwotocznymi, albo w ogóle pęcherzyki nie rosły, teraz do tego Clo dostałam jeszcze zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie, estrofem i duphaston 🙈 Clo brałam od 3 do 7 dc 😊
 
Tak, ja właśnie jestem po stymulowanym cyklu tez pierwszym Clo i również miałam dawkę 2x1 tab. udało mi się wychodowac jeden pęcherzyk [emoji2368][emoji2368] Atualnie czekam na miesiączkę lub na niespodziankę, zostały 3 dni .

Trzymam kciuki, żeby za te 3 dni była jednak niespodzianka, a nie żadna miesiączka w takim razie ☘️!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wcześniej jak mi jakiś pęcherzyk usósł to robiły mi sie torbiele krwotocznymi, albo w ogóle pęcherzyki nie rosły, teraz do tego Clo dostałam jeszcze zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie, estrofem i duphaston 🙈 Clo brałam od 3 do 7 dc 😊
A kiedy robiłaś sobie zastrzyk?
 
Do góry