reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzień dobry :)
Mój organizm robi sobie ze mnie jaja [emoji2368]
Dziś 13 dpo po wczorajszym jednorazowym incydencie z "brudnym śluzem" ani śladu... Temperatura w dalszym ciągu 36,9 (przed owu około 36,4/36,5)
Wczoraj byłam już gotowa na @ a tu cisza
Może jutro zrobisz test i będzie super prezent😍
 
Dzień dobry :)
Mój organizm robi sobie ze mnie jaja [emoji2368]
Dziś 13 dpo po wczorajszym jednorazowym incydencie z "brudnym śluzem" ani śladu... Temperatura w dalszym ciągu 36,9 (przed owu około 36,4/36,5)
Wczoraj byłam już gotowa na @ a tu cisza
To jedziemy równo [emoji16]
Też 13dpo, też temp 36.9 i też bielutki test [emoji1787] w dodatku wczoraj miałam śluz jak białko jajka...
 
Witam Was dziewczyny 😘 postanowiłam dołączyć do grupy. Moze troszeczkę opowiem o sobie...z mężem staramy sie o dzidzie od połowy roku, ale niestety bez skutku...😞 od lutego 2020 nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, a w sierpniu dowiedziałam się, że mam podwyższoną tarczyce, także na razie dostałam letrox50 i ją obniżamy. Miesiączki mam raczej regularne, teraz w grudniu spóźnia się już 30 dni także trochę jest nadzieja, ale i tak do Was dołączam, bo wydaje mi się, że i tak okres przyjdzie...
 
30 dni spóźnia Ci się okres?!
Witam Was dziewczyny [emoji8] postanowiłam dołączyć do grupy. Moze troszeczkę opowiem o sobie...z mężem staramy sie o dzidzie od połowy roku, ale niestety bez skutku...[emoji20] od lutego 2020 nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, a w sierpniu dowiedziałam się, że mam podwyższoną tarczyce, także na razie dostałam letrox50 i ją obniżamy. Miesiączki mam raczej regularne, teraz w grudniu spóźnia się już 30 dni także trochę jest nadzieja, ale i tak do Was dołączam, bo wydaje mi się, że i tak okres przyjdzie...
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂
Ale dzisiaj pospałam. Jak zabita 😉
Miłego dnia wszystkim🌞🌞🌞

Dzień dobry :)
Mój organizm robi sobie ze mnie jaja [emoji2368]
Dziś 13 dpo po wczorajszym jednorazowym incydencie z "brudnym śluzem" ani śladu... Temperatura w dalszym ciągu 36,9 (przed owu około 36,4/36,5)
Wczoraj byłam już gotowa na @ a tu cisza
Oby @ nie przyszła 😁 Trzymam mocno kciuki i czekamy na ⏸️ ✊
Witam Was dziewczyny 😘 postanowiłam dołączyć do grupy. Moze troszeczkę opowiem o sobie...z mężem staramy sie o dzidzie od połowy roku, ale niestety bez skutku...😞 od lutego 2020 nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, a w sierpniu dowiedziałam się, że mam podwyższoną tarczyce, także na razie dostałam letrox50 i ją obniżamy. Miesiączki mam raczej regularne, teraz w grudniu spóźnia się już 30 dni także trochę jest nadzieja, ale i tak do Was dołączam, bo wydaje mi się, że i tak okres przyjdzie...
Witaj 🙂 a robiłaś już test skoro @ się spóźnia ? Trzymam kciuki ✊
 
Do góry