reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Witamy [emoji16]

Tak z ciekawości. Pomijając testy owulacyjne, mierzenie temperatury itd. Maciej u siebie jakieś oznaki owulacji?
Bóle podbrzusza, pachwin, może coś innego?[emoji846]
U mnie często występuje ból jajnika. W tym cyklu wyraźnie czułam ból po prawej stronie. Czasami ten ból jest mniejszy.
Libido w tym czasie też na wyższym poziomie 😉 Zauważam też gorszy stan cery przed owulacją.
 
Hej. Witam się. 7.12.20 mialam zabieg łyżeczkowania - zatrzymanie około 6+2, przy zabiegu zarodka już nie było, pecherzyk miał 2cm (3cia ciaza, 2 poprzednie bawią się w pokoju). Wiem że powinnam czekać ze staraniami, ale podjęliśmy decyzję że nie czekamy - mam już 36 lat, nie wiadomo ile nam zejdzie. Nie mam pojęcia kiedy mam dni plodne i czy w ogóle będą w tym cyklu. Dziś mam 20dc licząc do zabiegu, przed cykle miałam po 24dni. Robiłam co tydzień testy ciążowe i ostatni 2 dni temu wyszedł wreszcie negatywny więc Beta już praktycznie spadła zupełnie. Pierwsze testy będę myślę robić za jakieś 2 tygodnie chyba że wcześniej przyjdzie okres. Badanie u ginekologa mam nadzieję uda mi się umówić koło 15stycznia. Czekam na histopatologie jeszcze ale jak beta spadła to na bank wszystko jest ok tak więc jestem.dobrej myśli. Trzymajcie kciuki.
Mamy podobną sytuację, 13.12 miałam zabieg łyżeczkowania, czekam na okres po zabiegu, wizytę mam 13.01 na kontrolę u gin. Jestem ciut młodsza, 33 lata, to była moja trzecia ciąża. Oby się nam niedługo udało!
 
Moglybyscie spytać swoich ginekologow co myślą na temat szczepień na covid kobiet planujących lub będących w ciąży? Jestem w grupie jednej z pierwszych do szczepienia i nie wiem co robić. Ja mam wizyte dopiero za 3 miesiące 🙈
Mam wizytę 13.01 i też powinnam się zaszczepić. Odezwę się jeżeli się czegoś dowiem. Ja wolę się zaszczepić. Swoje w życiu w ciąży przeszłam. Każda gorączka lub infekcja jest potencjalnie niebezpieczna dla płodu. Nawet jeżeli to się zdarza jednej kobiecie na setki tysięcy, to ja byłam tą jedynką 😢😢
 
Ostatnia edycja:
Witamy [emoji16]

Tak z ciekawości. Pomijając testy owulacyjne, mierzenie temperatury itd. Maciej u siebie jakieś oznaki owulacji?
Bóle podbrzusza, pachwin, może coś innego?[emoji846]
Kiedyś nie czułam nic na owulacje a teraz już wiem że jest klucie jajnika. Byłam na USG i lekarka mówiła że będzie owulacja niedługo i może bardziej wsluchiwalam się w sygnały mojego ciała. Klulo mocno z prawej strony z jajnika gdzie była owulacja :-)
 
reklama
Moglybyscie spytać swoich ginekologow co myślą na temat szczepień na covid kobiet planujących lub będących w ciąży? Jestem w grupie jednej z pierwszych do szczepienia i nie wiem co robić. Ja mam wizyte dopiero za 3 miesiące 🙈

Nie wiem czy to prawda, ale ja gdzieś widziałam, że po szczepieniu na covid przez 3 miesiące nie można się starać.
W ciąży na pewno nie szczepią. To wiem od ginekologa a to co powyżej gdzieś mi mignęło na necie więc nie wiem czy to prawda.
 
Do góry