reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Moge zapytać jak u Ciebie wyglądał ten wyciek z piersi? Bo ja mam ciągle w obu sutkach taki biały nalot, nie wiem jak to inaczej nazwać... Jak ściskam to nic nie leci ale coś tam na tym sutku zawsze "zalega" 🙄
Ja karmiłam córkę dość długo bo 2.5 roku i u mnie się pojawiało normalnie mleko cały czas dlatego pisałam, że po odstawieniu :) zdejmuje stanik to plama w miejscu brodawki albo kapanie normalnie na brzuch jak jestem bez biustonosza. Ale to ponoć normalne, że i do dwóch lat się może pokarm utrzymywać.
 
Czy Waszym wprawionym okiem, to jest pozytyw?
Screenshot_20210521-124951_Gallery.jpg
 
Czy któraś z Was przyjmowała na zbicie prolaktyny dostinex, od tej niedzieli mam zacząć brać 1/2 tabletki raz w tygodniu, a wyczytałam teraz, że ten lek ma strasznie dużo działań niepożądanych i się zastanawiam czy to faktycznie tak jest i jak Wy się po nim czułyście?
Ja mam hiperprolaktynemie i biore na to Norprolac pol tabletki codziennie i zero skutków ubocznych i dziala super. O tym dostinexie ginekolog wspominał ze ma bardzo zle skutki uboczne a działanie takie same a nawet i lepsze ma norplolac. Nie wiem jaka jest roznica w cenie, ja za Norprolac płace okolo 150zl . Moze zapytaj lekarza o zmiane leku jesli boisz sie brac dostinex :)
Tak - ja, wczoraj wzięłam swoją 9 tabletkę czyli zaczęłam drugie opakowanie i powiem Ci, że jest ciężko szczególnie pierwszy dzień po zażyciu, moje główne objawy to okropne mdłości, bóle głowy, szumy w uszach i zdarzają się mroczki/halucynacje
Wlasnie slyszalam o tych objawach okropnych. Masakra , wspoczuje 😉
Ja czułam się dobrze po dostniexie. Ale obecnie przyjmuje norprolac. 1/2 tabletki przed spaniem- codziennie. Podobno to lek, który można brać nawet w ciąży, czuję się dobrze i ładnie zbija prolaktynę :)
Dokladnie :) tez biore Norprolac codziennie przed snem 1/2tabletki :)
Rozumiem. Zatrzyk ovitrelle mam już za sobą, ale u mnie zrobiła się torbiel krwotoczna. W tym cyklu pękł sam, myślę, że to zasługa Inofem-u. Biorę 2 razy dziennie.

Pozdrawiam
Uuuu. Mi na szczescie pieknie pękł pęcherzyk ✊🏼 I wszystko wyglada bardzo ladnie ;) czekam co bedzie dalej ;)
 
Dzień 34 cyklu miesiączki nadal brak bóle brzucha jak na okres ustały , czasem coś zaciągnie ... test z południowego moczu ...cień w przeciągu minuty , czy ktoś widzi tak jak ja ? Czy mam schizy ? Nadal czekam 😊
 

Załączniki

  • 6D728A7E-AEF8-4673-8D04-BE2B24D55D2E.jpeg
    6D728A7E-AEF8-4673-8D04-BE2B24D55D2E.jpeg
    86,8 KB · Wyświetleń: 126
Cześć Dziewczyny.
Jakie miewacie dolegliwości po owulacji? W tę środę potwierdzony pęknięty pęcherzyk, od wczoraj kłuje mnie jajnik, szczególnie przy siedzeniu, lekko czuje rozpieranie szyjki. Zaczęłam się zastanawiać, czy na pewno coś pękło, czy to nie torbiel, ale już pewnie świruje..
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam owu, dlatego pytam.
Jak jak mam owu to siedzieć nie mogę. Bóle gorsze niż na @
 
Ja mam hiperprolaktynemie i biore na to Norprolac pol tabletki codziennie i zero skutków ubocznych i dziala super. O tym dostinexie ginekolog wspominał ze ma bardzo zle skutki uboczne a działanie takie same a nawet i lepsze ma norplolac. Nie wiem jaka jest roznica w cenie, ja za Norprolac płace okolo 150zl . Moze zapytaj lekarza o zmiane leku jesli boisz sie brac dostinex :)

Wlasnie slyszalam o tych objawach okropnych. Masakra , wspoczuje 😉

Dokladnie :) tez biore Norprolac codziennie przed snem 1/2tabletki :)

Uuuu. Mi na szczescie pieknie pękł pęcherzyk ✊🏼 I wszystko wyglada bardzo ladnie ;) czekam co bedzie dalej ;)
super! trzymam kciuki :* Niech szybko zleci do testowania! :)
 
reklama
Hello Hello :))) u mnie 17dc, byłam dziś u gin, nastawiona ze cykl bez owu, bo żadnych objawów, a giiin mówi, ze owu będzie z jajnika po droznej stronie pojutrze! :) w dodatku endometrium 7mm, a w klinice leczenia niepłodności miałam ciagle wmawianie ze mam tragicznie cienkie. Bardzo się ucieszyłam, bo to naturalny cykl, ogromna ulgę psychiczna mi daje przerwa od klinik i pozostawienie wszystkiego naturze. Dobrego piąteczku! Czy u Was tez w końcu słonecznie? [emoji7][emoji3508]
Do dzieła w takim razie! Trzymam kciuki za owocne starania [emoji1696][emoji3526]
 
Do góry