reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzień 34 cyklu miesiączki nadal brak bóle brzucha jak na okres ustały , czasem coś zaciągnie ... test z południowego moczu ...cień w przeciągu minuty , czy ktoś widzi tak jak ja ? Czy mam schizy ? Nadal czekam 😊
Ja lekki cień widzę. Ale może dlatego, że jest to nie poranny mocz to kreska jest słaba.
 
Dzień 34 cyklu miesiączki nadal brak bóle brzucha jak na okres ustały , czasem coś zaciągnie ... test z południowego moczu ...cień w przeciągu minuty , czy ktoś widzi tak jak ja ? Czy mam schizy ? Nadal czekam 😊

O ile dobrze mi się wydaje to nałożyłaś na zdjęcie jakiś filtr, wrzuć zdjęcie bez żadnych filtrów :)
 
Dzięki za odp. Ja w owu własnie nie czułam nic. W pon pęcherzyk jeszcze był. W środę już nie, więc musiał pęknąć we wtorek. Od wczoraj kłuje mnie jajnik i szyjka, ale nie jest to duży ból.
Kiedys mnie mniej bolało, a po poronieniu masakra [emoji849] mi pękł wczoraj [emoji16] to testujemy mniej więcej w tym samym czasie? [emoji4]
 
Dzień 34 cyklu miesiączki nadal brak bóle brzucha jak na okres ustały , czasem coś zaciągnie ... test z południowego moczu ...cień w przeciągu minuty , czy ktoś widzi tak jak ja ? Czy mam schizy ? Nadal czekam [emoji4]
Ja nic nie widzę ale trzymam kciuki żeby jutrzejszy z porannego pokazał grube ll [emoji4]
 
Dzień 34 cyklu miesiączki nadal brak bóle brzucha jak na okres ustały , czasem coś zaciągnie ... test z południowego moczu ...cień w przeciągu minuty , czy ktoś widzi tak jak ja ? Czy mam schizy ? Nadal czekam [emoji4]

Poproszę test bez przyciemnienia/obróbki, bo tak to pełno farfocli tam wychodzi i ciężko się wypowiedzieć. A najlepiej test z porannego moczu [emoji6]
 
Ja mam hiperprolaktynemie i biore na to Norprolac pol tabletki codziennie i zero skutków ubocznych i dziala super. O tym dostinexie ginekolog wspominał ze ma bardzo zle skutki uboczne a działanie takie same a nawet i lepsze ma norplolac. Nie wiem jaka jest roznica w cenie, ja za Norprolac płace okolo 150zl . Moze zapytaj lekarza o zmiane leku jesli boisz sie brac dostinex :)

Wlasnie slyszalam o tych objawach okropnych. Masakra , wspoczuje [emoji6]

Dokladnie :) tez biore Norprolac codziennie przed snem 1/2tabletki :)

Uuuu. Mi na szczescie pieknie pękł pęcherzyk [emoji1364] I wszystko wyglada bardzo ladnie ;) czekam co bedzie dalej ;)

Za 8 tabletek zapłaciłam 170 zł, więc do tanich na pewno nie należy, ale biorąc pod uwagę, że mam brać tylko raz w tyg 1/2 tabletki to nie ma tragedii, na razie spróbuje z tym i zobaczę jak będzie się coś działo to pójdę i może mi zmieni. [emoji4] A miałaś może do czynienia z luteiną dopochwową, bo mi zmienił lekarz duphaston na właśnie tą luteinę, bo podobno lepiej działa, ale mało zachęcająco zabrzmiało „poza staraniem o ciąże raczej się tego nie przepisuje, bo by pacjentki zamordowały” [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Za 8 tabletek zapłaciłam 170 zł, więc do tanich na pewno nie należy, ale biorąc pod uwagę, że mam brać tylko raz w tyg 1/2 tabletki to nie ma tragedii, na razie spróbuje z tym i zobaczę jak będzie się coś działo to pójdę i może mi zmieni. [emoji4] A miałaś może do czynienia z luteiną dopochwowo, bo mi zmienił lekarz duphaston na właśnie tą luteinę, bo podobno lepiej działa, ale mało zachęcająco zabrzmiało „poza staraniem o ciąże raczej się tego nie przepisuje, bo by pacjentki zamordowały” [emoji23]

Ja stosuje luteinę dopochwowa [emoji16] pacjentki by zamordowały tego lekarza? [emoji16]
 
reklama
Do góry