reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Czy któraś z Was przyjmowała na zbicie prolaktyny dostinex, od tej niedzieli mam zacząć brać 1/2 tabletki raz w tygodniu, a wyczytałam teraz, że ten lek ma strasznie dużo działań niepożądanych i się zastanawiam czy to faktycznie tak jest i jak Wy się po nim czułyście?
Pierwszy raz jak wzięłam pół tabletki to poszłam spać. Bolała głowa i taka słaba byłam. I to tylko ten raz. Biorę tak nam Ty pół tabletki tygodniowo i jest już wszystko ok :)
 
Poproszę test bez przyciemnienia/obróbki, bo tak to pełno farfocli tam wychodzi i ciężko się wypowiedzieć. A najlepiej test z porannego moczu [emoji6]
LOL wiem , ciężko jest uchwycić to co widzi się w rzeczywistości tym bardziej jak jest to cień 🤦🏻‍♀️🤣 jutro rano powtórka z testowania mam nadzieje ze już będzie normalnie 🙏 ten drugi robiony teraz bez edytowania 🤣🤔
 

Załączniki

  • 29715898-7AAC-494D-99C7-837C89C162A2.jpeg
    29715898-7AAC-494D-99C7-837C89C162A2.jpeg
    97 KB · Wyświetleń: 131
  • 6D51494D-8B9A-41A2-A84A-85266C6E9ECF.jpeg
    6D51494D-8B9A-41A2-A84A-85266C6E9ECF.jpeg
    404 KB · Wyświetleń: 128
Za 8 tabletek zapłaciłam 170 zł, więc do tanich na pewno nie należy, ale biorąc pod uwagę, że mam brać tylko raz w tyg 1/2 tabletki to nie ma tragedii, na razie spróbuje z tym i zobaczę jak będzie się coś działo to pójdę i może mi zmieni. [emoji4] A miałaś może do czynienia z luteiną dopochwową, bo mi zmienił lekarz duphaston na właśnie tą luteinę, bo podobno lepiej działa, ale mało zachęcająco zabrzmiało „poza staraniem o ciąże raczej się tego nie przepisuje, bo by pacjentki zamordowały” [emoji23]
Z Luteina nie ale biore progesteron w tabletkach do łykania :) to chyba podobne działanie 🤔
 
Dzięki za odp. Ja w owu własnie nie czułam nic. W pon pęcherzyk jeszcze był. W środę już nie, więc musiał pęknąć we wtorek. Od wczoraj kłuje mnie jajnik i szyjka, ale nie jest to duży ból.

Kiedys mnie mniej bolało, a po poronieniu masakra [emoji849] mi pękł wczoraj [emoji16] to testujemy mniej więcej w tym samym czasie? [emoji4]
Czyli jest nas 3, ja owu we wtorek mialam, potwierdzona monitorowaniem ;)
 
reklama
Do góry