reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Będziemy działać z podwójna mocą! Jestem już pełna wiary mam nadzieję że doczekam się w końcu. A tak się już cieszyliśmy 😔
Bardzo mi przykro, pewnie nic nie jest w stanie Cię pocieszyć.. Ale pamiętaj, że przynajmniej wiesz, że jesteś w stanie zajść w ciążę, trzymam kciuki abyś szybko zaszła i tym razem szczęśliwie! <3
 
reklama
Test 14 dpo potwierdzona monitoringiem i w dniu spodziewanej @ o wartości 10 negatywny dziewczyny :( czekam na tą cholere w takim razie. Pierwsza stymulacja, także się nie załamuje.
Przykro mi, ale! Dobra wiadomość ze organizm reaguje na stymulacje. Wiem co czujesz bo mialam to samo 😔 ale teraz nauczyłam się myśleć ze nowy cykl, nowa szansa. Takze Kochana nosek do góry I czekamy na @ zeby zacząć kolejne starania 😘 ja nadal nie dostałam 🐒 a powinnam bo jutro mam wizytę u mojej gin a muszę być między 1-3 dniem cyklu 😤 jak zawsze jak na coś czekam to się że mnie los pod nosem śmieje 🤦🏼‍♀️
 
Nie [emoji16]
Uff bi juz mi się głupio zrobiło ze publicznie głupotek naopowiadałam [emoji28][emoji1787]
Screenshot_20210516_115815.jpeg
 
Witam się z wami dziewczyny w niedzielę [emoji4] mam pytanko odnośnie waszych @. Jak u was one wyglądają?
Ja miałam przed poronieniem około 28maks30 dniowe. Po poronieniu mam 27dniowe mniej więcej i np srednio dwa dni przed widzę przy podcieraniu się np delikatny ledwo widoczny zafarb na kremowo nastepnego dnia mam leciutkie plamienia tez na papierze i dopiero 3 dnia sie pojawia cała na czerwono [emoji81]małpa. Owulację mam mniej wiecej 14/15dc i zastanawiam się czy tak to ma wyglądać czy nie i czy moje cykle nie są za krótkie aby doszło np do zagnieżdżenia.
Szczerze to wydaje mi się że zawsze miałam takie plamienia przed @ ale kiedyś na to totalnie nie zwracałam uwagi i nie pamiętam czasów przed staraniami( jakby to było inne życie [emoji81])
Progesteron miałam badany w tamtym cyklu 7dpo i wyszedl coś ponad 19. Hormony 3dc też badane i też wszystko w miarę w normie. Pakiet tarczycowy również. I tak zaczęłam się zastanawiać jak to u innych dziewczyn wygląda, bo nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam.

Plamienia krótko przes owu są ok. Długość fazy lutealnej tez masz ok bo wychodzi coś koło 12-13 dni wiec w normie [emoji6]
 
To zależy pewnie od budowy i progu bólu. U mnie bol był tak silny przy zakładaniu balonika ze prawie zemdlalam i o włos a by trzeba było przerwać badanie. A bylam na ketonalu. Takze to bardzo indywidualne sprawa (gdybym miała wybór i musiałabym powtarzać badanie to 3sekund bym siw nie zastanawiała i wybrała narkozę [emoji28]) Ale jeśli się ma dość wysoki próg bólu a w szczególności przeciwskazania do narkozy to jasne ze lepiej bez narkozy [emoji4]

No i przy zapchanych jajowodach tez boli bardziej niż przy drożnych ponoć
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Ja dzisiaj sobie nieźle pospałam do 11.00 ale w końcu niedziela, można 😁 Piszcie co u Was!
Hej :) miłego dnia również dla Ciebie :) My dopiero niedawno się obudziliśmy :) Jest plan żeby jechać do zoo więc trochę relaksu dla głowy i ciała :) Pozdrawiam :)
 
Do góry